Osiedle Zachodnie tuż przed startem budowy

Spółka Vincenzo Eco rozpoczęła sprzedaż lokali w dwóch pierwszych blokach drugiego etapu Osiedla Zachodniego w listopadzie. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 54,97 do 99,06 mkw. Z ich budową deweloper zamierza ruszyć w pierwszym kwartale 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 29 grudnia 2016 12:11

Osiedle Zachodnie położone jest w Słupsku, w dzielnicy Niepodległości. Towarzyszy mu pełna infrastruktura komunikacyjna. To cicha i bezpieczna okolica. Inwestycja będzie się składać z bloków oraz domów jednorodzinnych.

Na kompleks I Osiedla Zachodniego składa się 36 domów jednorodzinnych o wysokim standardzie i nowoczesnej bryle. Powstają na działkach o metrażu od 313 mkw. do 320 mkw. Są parterowe o powierzchni użytkowej 63 mkw., z możliwością adaptacji poddasza. Układ pomieszczeń oraz wiata sprawiają, że domy są niezwykle funkcjonalne i dają duży komfort życia. Budynki będą całkowicie wykończone z zewnątrz, a drogi dojazdowe utwardzone.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Domy oddane zostaną w standardzie deweloperskim, który obejmuje: tynki gipsowe, stolarkę okienną PCV, instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i gazową z piecem dwufunkcyjnym.

Cztery luksusowe budynki

W ramach kompleksu IIA, w pierwszym etapie powstaną cztery luksusowe dwupiętrowe budynki. Znajdą się w nich 72 mieszkania o powierzchni od 30,73 mkw. do 71,68 mkw. W szerokiej gamie oferowanych lokali znajdują się zróżnicowane układy pomieszczeń z balkonami.

Istnieje możliwość nabycia mieszkań z piwnicami o powierzchni od 9,5 mkw. do 24,44 mkw. Lokale oddawane będą w standardzie deweloperskim, który obejmuje: tynki gipsowe, stolarkę okienną PCV, instalację elektryczną, internetową, telewizyjną oraz wodno-kanalizacyjną.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja – to idealne miejsce dla osób pragnących mieć stały dostęp do centrum i pełnej infrastruktury, a jednocześnie uwolnić się od zgiełku i hałasu ruchliwego miasta.

Przy projektowaniu Osiedla Zachodniego deweloper nie zapomniał o najmłodszych mieszkańcach. Dzieci znajdą pomysłowo zaaranżowaną przestrzeń do zabawy. Miejsca pomiędzy budynkami będą odpowiednio zagospodarowane. Zaplanowano dużą ilość terenów zielonych i rekreacyjnych. Z myślą o rowerzystach na osiedlu powstanie sieć ścieżek rowerowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych