Osiedle Zacisze na ostatniej prostej

Podpoznańska inwestycja firmy Budnex w Zalasewie jest już w końcowej fazie realizacji. Jeszcze w tym roku na Osiedlu Zacisze do użytku oddanych zostanie 136 mieszkań. Aktualnie to największy projekt mieszkaniowy firmy Budnex w aglomeracji poznańskiej.

Autor: HouseMarket.pl 15 maja 2017 14:26

W położonym tuż przy Swarzędzu Zalasewie powstało już przeszło 500 mieszkań. Inwestycja od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem, głównie ze względu na swoje położenie, w tym łatwy dostęp do swarzędzkich centrów handlowych, szkół czy basenu. Nieprzypadkowa jest też nazwa inwestycji. Osiedle Zacisze przez wielu obecnych mieszkańców wybrane zostało właśnie ze względu na ciszę i spokój, które tu panują. To już ostatnia szansa na mieszkanie w tej inwestycji. Powstające budynki stanowią koniec tego założenia urbanistycznego.

– W ofercie dostępne mamy jeszcze lokale w budynkach 7 i 8. W każdym z nich do wyboru jest kilkanaście mieszkań dwu– i trzypokojowych o metrażach od 42 do 80 mkw. Niekwestionowaną zaletą tych największych są przestronne, narożne balkony, których powierzchnia wynosi blisko 12 mkw. – mówi Monika Golec z firmy Budnex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Warto zaznaczyć, że budynek nr. 7 gotowy będzie w lipcu, a ukończenie kolejnego przewidziane jest na grudzień. Świadczy o tym z resztą poziom zaawansowania prac. W budynku nr. 7 prowadzone są już tylko prace wykończeniowe związane z montażem parapetów, malowaniem klatek schodowych i układaniem płytek w częściach wspólnych oraz roboty związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku. Na etapie 8 wykonywana jest elewacja i pozostałe prace wykończeniowe.

W każdym z realizowanych budynków inwestor przewidział lokal usługowy. Samo osiedle nie ma charakteru zamkniętego ale prowadzi do niego wewnętrzna droga wykonana przez dewelopera na potrzeby osiedla, dzięki czemu ruch kołowy jest tu niewielki. Przy kolejnych budynkach tworzone są ogólnodostępne miejsca parkingowe, a klienci dodatkowo mają możliwość zakupu dwustanowiskowych garaży. W ramach realizacji projektu, przy budynku nr 8 powstanie plac zabaw.

Zalasewo to osada, która w ostatnich latach bardzo mocno się rozwinęła. Choć położona jest z dala od wielkomiejskiego zgiełku, to jednak dzięki dobrej sieci dróg i obwodnicy Poznania łatwo się stąd dostać w każdą część stolicy Wielkopolski.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych