Osiedle Zacisze otwiera drzwi

W najbliższą sobotę 11 marca odbędzie się dzień otwarty Osiedla Zacisze w Poznaniu. Mieszkania będą gotowe do odbioru jeszcze w tym roku.

Autor: Housemarket.pl 06 marca 2017 10:36

Osiedle Zacisze to aktualnie największy projekt mieszkaniowy firmy Budnex w Aglomeracji Poznańskiej. Powstało tu już przeszło 500 mieszkań, a w budowie jest kolejne 136. Zostaną oddane do użytku jeszcze w tym roku.

- To już ostatnia szansa na mieszkanie w tej inwestycji. Od samego początku cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Podyktowane jest to głównie korzystną lokalizacją oraz faktem, że wszystkie budowane tu mieszkania dostępne są w programie MDM – mówi Monika Golec z firmy Budnex

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Zainteresowanych mieszkaniami zapraszamy do obejrzenia budynków 7 i 8. W każdym z nich dostępnych mamy jeszcze kilkanaście mieszkań dwu- i trzypokojowych. W ofercie są lokale o powierzchni od 42 do 80 mkw. – dodaje.

Pierwszy z budynków gotowy będzie w lipcu tego roku, ukończenie kolejnego przewidziane jest na grudzień. W Czasie Dnia Otwartego pracownicy biura sprzedaży będą dostępni dla zwiedzających inwestycję w godzinach od 10 do 14 w biurze przy ul. Serdecznej 21. Zalasewo to osada położona tuż przy Swarzędzu. 

Firma umożliwia swoim klientom zakup mieszkania z rządową dopłatą z puli MdM na 2018 rok. Oznacza to, że do mieszkania będzie można się wprowadzić jeszcze w tym roku, a inwestor poczeka na resztę środków do następnego roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych