Osiedle Zielone Kamionki stawia na styl i elegancjęHouseMarket.pl - 25 października 2016 10:49


Osiedle Zielone Kamionki to najnowsza propozycja od Tefra House. W skład kompleksu wchodzą nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej, położone w cichym i spokojnym miasteczku Kamionki.


Prosta forma, neutralne barwy, charakterystyczna elewacja imitująca drewno, przykują uwagę mieszkańców ceniących elegancję i stylowe rozwiązania. Funkcjonalny system inteligentnego domu Fibaro zadowoli tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo.

Osiedle Zielone Kamionki, to zespół trzech budynków w zabudowie szeregowej. W ramach pierwszego etapu powstało 10 mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchniach: 43,50 mkw., 59,45 mkw. oraz 74,29 mkw. Każdy lokal posiada własny ogród o powierzchni od 45 mkw. do 94 mkw. Istnieje możliwość przestawiania ścianek działowych według własnego uznania. Oddanie pierwszego etapu planowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kamionki to urokliwa wieś, położona w województwie wielkopolskim, w gminie Kórnik. Nowo otwarta szkoła podstawowa, bezpieczna okolica, szereg planowanych inwestycji (żłobek, przedszkole) sprawiają, że Kamionki stają się coraz częściej wybieranym miejscem przez rodziny z dziećmi.

Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki dojazd do centrum Poznania – około 18 minut samochodem i 25 minut autobusem. Dobrze zaopatrzone punkty usługowo-handlowe w Kamionkach przemawiają na korzyść tych, którzy cenią sobie czas, ekologiczną żywność i nie lubią długich kolejek w centrach handlowych.