Osiedlowa. Szeregówki w dobrym stylu

Realizowany w Gdańsku przez City House zespół mieszkaniowy Osiedlowa to trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony kompleks, składający się z sześciu budynków wielorodzinnych w zabudowie szeregowej. Dwa skrajne są czteromieszkaniowe, a w środkowych zaprojektowano sześć lokali.

Autor: HouseMarket.pl 20 lutego 2017 12:38

Na terenie osiedla zaprojektowano parking oraz plac zabaw. Wydzielony teren obsługują dwa wjazdy z ulicy Św. Brata Alberta. W skład budynku wchodzą łącznie 32 mieszkania. Do dyspozycji mieszkańców budynku urządzone zostaną pomieszczenia gospodarcze (komórki lokatorskie). Ponadto do każdego mieszkania przydzielone jest miejsce postojowe.

Powierzchnia lokali wynosi od 55,5 mkw. dla najmniejszego mieszkania dwupokojowego do 104,7 mkw. w przypadku lokalu pięciopokojowego dwupoziomowego. Dla tych zlokalizowanych na parterze przewidziano niezależne wydzielone ogródki. Mieszkania na piętrze i poddaszu posiadają balkony lub tarasy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sąsiedztwie przy ulicy Kalinowej i Azaliowej powstała nowoczesna szkoła podstawowa, sala gimnastyczna oraz sześciotorowy basen ogólnodostępny, kompleks boisk sportowych z nawierzchniami sztucznymi, place zabaw oraz elementy małej architektury. W pobliżu  znajdują się centra handlowo-usługowe: Auchan oraz Matarnia. 

Planowany termin realizacji to kwiecień 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych