Ostatni budynek osiedla Ku Słońcu do wzięcia

Ruszyła sprzedaż mieszkań w budynku nr 5 osiedla Ku Słońcu przy ul. Kazimierskiej w Szczecinie. W ostatnim etapie inwestycji dostępne są 154 mieszkania o powierzchniach 31-98 mkw. w cenach zaczynających się od 5000 zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 12:22

Mieszkańcy odbiorą do nich klucze na koniec pierwszego kwartału 2018 roku.

– W przedstawionej w marcu strategii założyliśmy dużą aktywność w zakresie uruchamiania nowych projektów. Jej założenia konsekwentnie są realizowane, a z zapowiedzianych kilkunastu inwestycji do wprowadzenia pozostało nam już tylko siedem. Dziś rozpoczynamy sprzedaż ostatniego budynku inwestycji Ku Słońcu w Szczecinie. To już ostatnia szansa, by zamieszkać na osiedlu, które nasi klienci docenili zarówno za architekturę i lokalizację, jak i niskie opłaty eksploatacyjne mieszkań – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnordu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pięciopiętrowy budynek wieńczy inwestycję Polnordu i zamyka osiedle od ulicy Lubelskiej, Sandomierskiej i Kruszwickiej. W jego ofercie znajdują się 30-metrowe kawalerki, lokale dwupokojowe i trzypokojowe, jak również przestronne czteropokojowe.

Każdy lokal na piętrze posiada własny balkon lub taras, a na parterze – ogródek. Przy budynku powstanie także zielony dziedziniec. Wygodne parkowanie zapewni podziemna hala garażowa ze 120 miejscami postojowymi oraz parking naziemny. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji 65 piwnic.

Ku Słońcu to także dobre rozwiązanie dla osób, które bardzo rozważnie dysponują domowym budżetem. Dzięki zastosowaniu oszczędnych rozwiązań mieszkania charakteryzują się najniższymi w mieście kosztami eksploatacji. Wszystkie media w budynkach są miejskie i posiadają indywidualne liczniki, a w przypadku ciepłej wody dodatkowe logotermy, co umożliwia bieżącą kontrolę kosztów oraz wygodne rozliczanie mediów.

Osiedle położone u zbiegu ulic Ku Słońcu i dawnej ul. Sandomierskiej, znajduje się w cichej okolicy w dzielnicy Gumieńce, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Od jeziora Słonecznego z otaczającym parkiem i rzeki Bukowej dzieli mieszkańców krótki spacer.

W obrębie inwestycji znajdują się tereny zielone zaprojektowane jako miejsca wypoczynku dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci. Między nimi wznoszą się kameralne budynki powstałe w ramach wcześniejszych etapów. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnią drzwi antywłamaniowe, montowane bez dopłaty.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych