Ostatni wolny apartament w Rezydencji AretuzaHouseMarket.pl - 01 marca 2016 09:41


Inwestycję tworzą cztery apartamenty zlokalizowane na dwóch poziomach mieszkalnych, wzbogaconych o użytkowe poddasze. Obecnie w sprzedaży pozostał sześciopokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 171,13 mkw. w cenie 1380000 zł.


I2 Development niebawem zakończy budowę kameralnej willi miejskiej, która powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Parku Szczytnickiego, na Zalesiu, przy ul. Szymanowskiego.

Na parterze ostatniego wolnego apartamentu zaplanowano duży salon z kominkiem, kuchnią oraz łazienką. Całość otoczona jest tarasem. Na wyższych kondygnacjach rozlokowane są cztery kolejne pokoje oraz łazienki i garderoba, a także narożny, obszerny balkon. Do apartamentu przynależą też dwa miejsca postojowe i ogródek.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rezydencja znajduje się w atrakcyjnej okolicy – w sąsiedztwie Stadionu Olimpijskiego i Hali Stulecia. Bliskość kąpieliska Morskie Oko, kortów tenisowych oraz terenów zielonych powoduje, że jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących aktywny tryb życia. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum i innymi dzielnicami miasta.