Ostatnie lokale w Zalasewie od KM Building

Szybkimi krokami zbliża się zakończenie realizacji inwestycji Zalasewo Park. W budowie jest trzeci, ostatni budynek wielorodzinny, w ramach którego powstaje 36 lokali mieszkalnych. Natomiast w sprzedaży zostały już tylko dwa apartamenty.

Autor: housemarket.pl 02 listopada 2021 15:18

Osiedle Zalasewo Park to łącznie trzy budynki wielorodzinne. Dwa już są gotowe, a zakończenie realizacji ostatniego zbliża się bardzo szybko. Wśród dostępnych jeszcze w sprzedaży lokali, deweloper proponuje dwupoziomowe apartamenty. Powstały one w ramach budynku drugiego, a tym samym są gotowe.

– Nasze apartamenty są dwupoziomowe i bardzo dobrze oświetlone. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort. Dzięki dodatkowej przestrzeni w formie antresoli, wnętrza mają wyjątkowy charakter i dają prawie nieograniczone możliwości aranżacyjne – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przyszli mieszkańcy będą mogli zaparkować auto w podziemnej hali garażowej, jak również wykorzystać naziemne miejsca postojowe. Tuż przy nich znajduje się również szeroki podjazd dla wózków oraz osób z niepełnosprawnościami. Inwestycję wzbogaca niepowtarzalny mural widoczny od ulicy Kórnickiej a także kolejne rysunki w częściach wspólnych zrealizowanych już budynków. W przyszłości pojawi się również zieleń i mały skwer. Osiedle jest utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem.

- Aktualnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz trzeciego budynku. W apartamentach na drugim piętrze rozpoczęły się prace izolacyjne. Dbamy również o zagospodarowanie terenu. Zmierzamy do zakończenia budowy i przekazaniu lokali przyszłym mieszkańcom jeszcze przed świętami - podsumowuje Maciej Bartczak.

W ramach III etapu powstaną łącznie 24 mieszkania oraz 12 apartamentów, natomiast cała inwestycja składać się będzie ze 108 lokali mieszkalnych.

Lokalizacja Zalasewo Park pozwala na szybki dojazd do Poznania. Łatwość w poruszaniu się zapewnia m.in. komunikacja miejska, a także podmiejska, dzięki której można przemieszczać się po Zalasewie oraz po sąsiadującym Swarzędzu. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, jak i również placówki oświatowe. Okolica bogata jest w tereny zielone ze ścieżkami pieszo-rowerowymi, zachęcającymi do rekreacji na świeżym powietrzu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych