Ostatnie mieszkania na osiedlu Chmielna Park

Inpro z sukcesem sprzedaje ostatnie mieszkania na prestiżowym osiedlu Chmielna Park w Gdańsku. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 9 mieszkań, 2 lokale usługowe i 9 biur.

Autor: HouseMarket.pl 27 marca 2017 09:59

Jednym z największych atutów inwestycji jest jej znakomita lokalizacja na Wyspie Spichrzów, która pozwala połączyć życie w śródmieściu z dostępem do spokoju i zielonego brzegu rzeki Mołtawy.

Chmielna Park to inwestycja o podwyższonym standardzie złożona z trzech budynków. Nowoczesną architekturę dopełnia górująca nad osiedlem 9-kondygnacyjna wieża z apartamentami i lokalami biurowymi oraz reprezentacyjny plac zaprojektowany przez architekta Macieja Sieniawskiego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle zlokalizowane jest na malowniczej Wyspie Spichrzów w bliskim sąsiedztwie zabytkowej starówki, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i rzeki Mołtawy. To unikalne położenie jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości i komfortu.

Podczas realizacji osiedla wykorzystano najwyższej jakości materiały. Dzięki dużym oknom i przestronnym tarasom maksymalnie wykorzystano walory widokowe mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców oddano hale garażowe z bramą otwieraną pilotem, piwnice, pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów oraz plac zabaw. Wszystkie budynki są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a osiedle jest w całości monitorowane.

W ramach całej inwestycji powstało łącznie 306 lokali. Klienci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty wykończenia pod klucz oraz opcji kup i zarabiaj, która zapewnia kompleksową obsługę apartamentu i wynajęcie go za pośrednictwem firmy specjalizującej się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami.

Ceny mieszkań znajdujących się w aktualnej ofercie rozpoczynają się od 6804 zł brutto za mkw., lokali usługowych od 8487 zł brutto za mkw., a biur od 7380 zł brutto za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych