Ostatnie mieszkania na Osiedlu nad Odrą

Dobiega końca sprzedaż mieszkań w Osiedlu nad Odrą – inwestycji mieszczącej się na wrocławskim Kleczkowie. Obecnie zostały już tylko cztery wolne mieszkania. Inwestorem jest wrocławski deweloper WPBM Mój Dom.

Autor: housemarket.pl 29 kwietnia 2021 15:01

Tereny nad Odrą są często wybierane ze względu na potencjał rekreacyjny oraz możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. W odległości kilku minut spacerem od inwestycji mieści się również Park Słowiański oraz Stara Odra. Te tereny są również stale rozwijane pod kątem usługowym i mieszkaniowym. Jednym z przykładów jest właśnie Osiedle nad Odrą.

CZYTAJ TEŻ: OSIEDLE NAD ODRĄ. RUSZAJĄ PRACE W CZEŚCIACH WSPÓLNYCH 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie lokale parterowe w tej inwestycji posiadają ogródki przydomowe, a do pozostałych przynależą balkony czy dobrze nasłonecznione tarasy. Osiedle oferuje również parking i kondygnację podziemną z miejscami postojowymi.

– Obecnie mamy w sprzedaży tylko cztery lokale. Dostępne są powierzchnie mieszkań od 43 do 82 metrów kwadratowych dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. Każde z nich posiada własny ogródek lub taras – mówi Emil Basta, pracownik dewelopera WPBM Mój Dom.

Osiedle nad Odrą jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują atrakcyjnej okolicy i chcą mieszkać blisko centrum miasta. Inwestycja mieści się przy ul. Słonimskiego i ul. Rychtalskiej. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają szybki dojazd do wrocławskiego Rynku. Ceny zaczynają się od 7861 zł za metr kwadratowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych