Ostatnie mieszkania na Osiedlu Wróbla StawHouseMarket.pl - 26 kwietnia 2016 10:49


Firma Inpro sprzedała już prawie wszystkie mieszkania i domy w ramach Osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. W aktualnej ofercie, z 320 mieszkań i 84 domów, pozostało już tylko 11 lokali i jeden dom.


Wróbla Staw Mieszkania oraz Wróbla Staw Domy to inwestycje położone w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle jest idealnym miejscem dla osób poszukujących ciszy i spokoju, z jednoczesnym dostępem do dobrze rozwiniętej komunikacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej.

Obydwie inwestycje znajdują się zaledwie 5,5 km od centrum oraz bardzo blisko Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, dzięki której mieszkańcy mogą w ciągu kilkunastu minut komfortowo dojechać zarówno na lotnisko w Rębiechowie, jak i do innych dzielnic Gdańska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Wróbla Staw Mieszkania składa się z czternastu trzykondygnacyjnych i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa inwestycji powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą jej przyrodą. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki.

W ramach inwestycji powstały piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa. W aktualnej ofercie pozostało 11 dwupoziomowych mieszkań, które są gotowe do odbioru. Ich powierzchnia wynosi od 77,06 mkw. do 90,99 mkw. Cena zaczyna się od 4.428 zł brutto za mkw.

Domy na Osiedlu Wróbla Staw mają w standardzie wyposażenia kolektory słoneczne, a budynki są objęte pięcioletnią gwarancją. Każdy z budynków posiada garaż oraz ogródek. Osiedle składa się łącznie z 84 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

W aktualnej ofercie został jeden dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytko wej139,8 mkw. i powierzchni działki 372 mwk. Cena domu to 910.000 zł brutto.

Przy obydwu inwestycjach deweloper zadbał o tereny zielone, małą architekturę, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne i siłownię na świeżym powietrzu. Osiedla są ogrodzone i chronione.