Ostatnie mieszkania na Rodzinnych Podolanach

W przyszłym roku zostanie zakończona inwestycja deweloperska Rodzinne Podolany, zlokalizowana przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu. Docelowo pod tym adresem znajdzie się 99 lokali. Aktualnie trwa budowa IV etapu, w ramach którego powstaną dwa budynki mieszkalne, oznaczone literami H i I. Prace są mocno zaawansowane, a klienci dewelopera mogą nabyć ostatnie wolne mieszkania.

Autor: housemarket.pl 29 sierpnia 2022 11:48

  • Inwestycja Rodzinne Podolany powstaje w Poznaniu przy ulicy Heleny Rzepeckiej.
  • W ramach projektu zaplanowano 99 lokali mieszkalnych.
  • Aktualnie budowane są szeregi H i I. a w nich łącznie 28 lokali dwupoziomowych o powierzchni od 73 do 78 mkw.

Spośród wszystkich 99 lokali, jakie były dostępne w całym procesie sprzedaży, już 95 znalazło swoich nabywców. Większość domów została już zamieszkana, oczywiście wyłączając etap IV. Mając spore doświadczenie i biorąc pod uwagę preferencje nabywców, na pewno jednym z kluczowych atutów były dostępne ogrody przy domach oraz tarasy przy mieszkaniach dwupoziomowych. Taka dodatkowa przestrzeń, pozwalająca na wypoczynek na świeżym powietrzu, ma dla klientów duże znaczenie – mówi Katarzyna Wyszyńska z biura Sky Investments.

Ponadto nabywcy doceniają klasyczny, dwupoziomowy układ każdego z mieszkań. Na parterze znajdzie się salon z kuchnią, toaletę i pomieszczenie gospodarcze. Natomiast na piętrze zaplanowano aż trzy pokoje oraz łazienka. Na kolejnym poziomie będzie poddasze o powierzchni 11,47 mkw. Dodatkowym atutem każdego mieszkania jest taras na dachu o powierzchni blisko 19 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Aktualnie budowane są szeregi H i I. a w nich łącznie 28 lokali dwupoziomowych o powierzchni od 73 do 78 mkw.

- Został osiągnięty stan surowy zamknięty, wszystkie elewacje są gotowe i trwają ostatnie prace wewnątrz lokali mieszkalnych. W najbliższym czasie nastąpi uporządkowanie przestrzeni przed budynkami, a także wyłożenie kostki brukowej. Podobnie, jak w poprzednich etapach Rodzinnych Podolan, będą gotowe miejsca postojowe oraz droga wewnątrzosiedlowa – informuje Katarzyna Wyszyńska.

Na dachu budynków zaplanowano tarasy. Fot. mat. pras.

Sky Investments regularnie rozwija swoją ofertę mieszkań i domów na rynku pierwotnym. Oprócz Rodzinnych Podolan, Sky Investments realizuje projekt Nowy Gruszczyn, zlokalizowany przy ulicy Katarzyńskiej w niewielkiej miejscowości Gruszczyn, w gminie Swarzędz. Pod Poznaniem powstają dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej, z ogrodami. W pierwszym etapie w czerwcu 2023 będzie gotowych 7 domów, czyli 14 lokali mieszkalnych, o powierzchni 135 i 141 mkw.

- To projekt, który będzie składać się z kilku etapów, a przed nami też kolejne inwestycje w przyszłości  - podsumowuje przedstawicielka Sky Investments.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych