Ostatnie mieszkanie w kamienicy przy ul. Ogrodowej 65

W modernistycznej kamienicy, rewitalizowanej przez firmę RealCo Property Investment and Development, został już tylko jeden lokal mieszkalny. Na przyszłego lokatora czeka trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze budynku mające ponad 62 mkw. Kamienica położona jest tuż przy Śródmieściu.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 09:53

Firma RealCo kończy sprzedaż mieszkań w kamienicy przy ul. Ogrodowej 65. W styczniu zakończone zostały wszystkie prace rewitalizacyjne, a w budynku mieszkają już pierwsi lokatorzy. W sprzedaży pozostał jeden lokal mieszkalny, trzypokojowe mieszkanie położone po południowej, dobrze nasłonecznionej stronie kamienicy. Z okien rozciąga się widok na Warszawę oraz pobliskie elementy zieleni. Opłata za czynsz to 5,50 zł/mkw. Firma RealCo posiada prawo własności gruntu, co jest rzadko spotykane w tej okolicy.

Ogrodowa 65 zachęca swoją lokalizacją, która umożliwia szybki dostęp do miejsc usługowych, restauracji, szkół czy placówek medycznych. Kamienica położona jest 400 metrów od Śródmieścia i 800 metrów od stacji metra Rondo Daszyńskiego. W pobliżu budynku znajduje się 9 linii tramwajowych oraz 7 linii autobusowych kursujących we wszystkie strony Warszawy. Do ścisłego centrum można się dostać w 12 minut.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trakcie prac rewitalizacyjnych zostały odtworzone oryginalne detale kamienicy takie jak brama, balustrady, przeszklenia czy ceglana elewacja. Nowe elementy architektury obejmujące drzwi, okna czy oświetlenie zostały staranie dobrane, tak aby nawiązywały to stylu epoki lat 30 XX wieku. Ogrodowa 65 jest idealnym miejscem dla osób, które nie szukają mieszkań w zamkniętym osiedlu, ale w klimatycznym miejscu blisko centrum, które pozwoli żyć blisko tętniącego życiem miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych