Ostatnie szlify w Ogrodach Różanych

Na budowie Ogrodów Różanych w Poznaniu praca wre. Budynki zyskały elewacje i pokrycie dachowe klatek. Wokół inwestycji wykonywane są drogi i chodniki.

Autor: HouseMarket.pl 06 marca 2017 10:19

Na poziomie parteru I. i II. piętra są prowadzone prace związane z przygotowywaniem ścian i sufitów pod malowanie, montażem oświetlenia docelowego i osprzętu elektrycznego. Na III. piętrze są układane płytki na posadzkach, trwa przygotowywanie pod malowanie i montaż oświetlania docelowego oraz osprzętu elektrycznego. Na poziomie IV. i V. piętra trwają prace związane z układaniem płytek na posadzkach i przygotowywanie pod malowanie.

Ogrody Różane to nowa inwestycja firmy Konimpex Invest przy ul. Jasna Rola na poznańskich Naramowicach. Etap osiedla, na którym aktualnie prowadzone są prace, obejmuje 117 mieszkań od 30 do nawet 85 metrów kwadratowych oraz cztery lokale usługowe. W każdym mieszkaniu będzie światłowód. We wszystkich zaplanowano wysokie okna – portfenetry.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Część mieszkań ma duże loggie, wychodzące na rezerwat Żurawiniec. Pięciokomorowe profile okienne oraz nowocześnie zaprojektowane ściany zewnętrzne zapewniają izolację termiczną, co pozwoli latem utrzymać chłód w mieszkaniu, a zimą zaoszczędzić na ogrzewaniu. Deweloper zapewnia antywłamaniowe drzwi wysokiej klasy C i wentylację mechaniczną. Zaprojektował także ciche windy i halę garażową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych