Ostatnie wolne mieszkania na osiedlu Wilczak 20

Osiedle Wilczak 20 to projekt spółki Agrobex, który powstaje w Poznaniu. Od momentu rozpoczęcia realizacji inwestycji roku powstało w sumie 545 mieszkań w ramach 6 budynków wielorodzinnych.

Autor: housemarket.pl 19 marca 2021 08:41

Osiedle Wilczak 20 to już ostatnie wolne mieszkania z V etapu. Ceny rozpoczynają się od 7550 złotych brutto za m.kw. Co istotne, przyszli lokatorzy mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów - idea lub perfect. Dzięki takiej usłudze można zaoszczędzić sporo czasu, który zazwyczaj poświęca się na wyszukiwanie odpowiednich produktów

Budynki w niskiej, sześciokondygnacyjnej zabudowie charakteryzują się nowoczesną oryginalną architekturą. Zostały one wyposażone w instalację fotowoltaiczną, która zaspokaja zapotrzebowanie na prąd w hali garażowej, klatkach schodowych czy przy oświetleniu terenów zielonych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kolejnym udogodnieniem podnoszącym bezpieczeństwo i komfort, jest podziemna hala garażowa oraz system monitoringu i kontroli dostępu. Nie zabrakło też elementów małej architektury. Mieszkańcy chwalą sobie zaaranżowanie przestrzeni pełnych zieleni, które tworzą wyjątkowy klimat na terenie osiedla. Do dyspozycji są także ławki, stojaki na rowery, przestronny i bezpieczny plac zabaw oraz zewnętrzna siłownia.

Dopełnieniem projektu jest zakończona już przebudowa znajdującego się na terenie inwestycji budynku dawnej spalarni. Projekt autorstwa uznanych architektów Piotra Litoborskiego i Piotra Marciniaka będzie spełniał funkcje handlowo-usługowe oraz biurowe.

- Wilczak 20 to dla nas bardzo ważny projekt. Ogromną wagę przyłożyliśmy do komfortu i bezpieczeństwa oraz szeregu innych udogodnień, które wypływają na komfort mieszkania. Nie zabrakło rozwiązań proekologicznych, czyli m.in. instalacji fotowoltaicznej, w przypadku której, w kontekście inwestycji deweloperskich na terenie Poznania, jesteśmy pionierem i zdecydowanym orędownikiem - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych