Ostatnie wolne mieszkania w Future City

W sercu krakowskich Bronowic wznosi się nowe miasto – osiedle Salwator City. To miejsce gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, tworząc Future City, nową jakość gotowych do wprowadzenia mieszkań z pionierską nutą funkcjonalności.

Autor: HouseMarket.pl 12 września 2016 15:14

Na terenie około trzech hektarów w ciągu kilku ostatnich lat zauważyć było można jeden z największych placów budów w Krakowie. Dopiero niedawno pracę zakończyły ostatnie brygady budowlane, zniknęły żurawie, betoniarki i ogrodzenie budowy.

Future City składa się z siedmiu budynków o wysokościach od pięciu do jedenastu pięter. Zaprojektowano w nich mieszkania od 32 do 127 metrów kwadratowych. W ofercie znajdują się zarówno niewielkie przytulne mieszkania dla rozpoczynających nowe życie młodych mieszkańców Krakowa, jak i większe apartamenty oraz penthouse’y.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle określane jest mianem kompletnego, ponieważ deweloper zadbał również o wygodne parkingi, promenadę i kompletne zaplecze usługowe, w tym m.in. pizzerię, delikatesy i gabinety stomatologiczne.

Bronowice są jedną z najlepiej rozwiniętych pod względem komunikacyjnym dzielnic Krakowa, a lokalizacja inwestycji Future City u zbiegu ulic Bronowickiej i Armii Krajowej gwarantuje możliwość szybkiego dojazdu zarówno do centrum miasta jak i poza jego granice. Właścicielem projektu jak również wszystkich mieszkań pozostających w ofercie sprzedaży jest spółka PAI Future City.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych