Ostoja Drzymały. Mieszkania blisko parku w Ursusie

Realizowana przez L&S Homes inwestycja Ostoja Drzymały to jeden kameralny budynek mieszkalny, usytuowany w spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego przy ul. Drzymały 7 w warszawskim Ursusie.

Autor: HouseMarket.pl 11 października 2016 16:22

Na ogrodzonej działce o powierzchni 2450 mkw. zaprojektowano budynek wielorodzinny czterokondygnacyjny z garażem podziemnym o powierzchni zabudowy 880 mkw. W obiekcie wydzielono 40 mieszkań o powierzchniach od 41 mkw. do 97 mkw., 40 komórek lokatorskich, 50 miejsc garażowych i pięć miejsc postojowych.

Garaż podziemny skomunikowany jest z pozostałymi pięcioma kondygnacjami klatką schodową oraz windą osobową. Wszystkie lokale posiadają balkony lub tarasy, otwarte bądź zabudowane, a te usytuowane na parterze - przynależne ogródki lokatorskie. Wejście na posesję oraz wjazd do garażu podziemnego zostały zlokalizowane od strony ul. Drzymały. Do budynku planowane jest podłączenie: energii elektrycznej, wody i kanalizacji, gazu (tylko do kotłowni) oraz światłowodowego przyłącza telekomunikacyjnego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych