Ostoja Oporów nową propozycją i2

Wrocławski deweloper, który zapowiedział emisję akcji i wejście na GPW, wprowadził do oferty nową inwestycję. Do sprzedaży trafiło 98 mieszkań zlokalizowanych w trzech budynkach. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 303 850 złotych.

Autor: HouseMarket.pl 23 grudnia 2015 09:51

Będzie to nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstający w przy ulicy Ogórkowej, na granicy osiedli Oporów i Klecina. To idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój oraz bliskość terenów zielonych.

- Pogranicze dzielnic Oporów i Klecina to miejsce z bardzo dużym potencjałem. Kameralna okolica zapewni mieszkańcom odpoczynek od miejskiego zgiełku. Ta część Wrocławia dynamicznie się rozwija, powstaje niezbędna do życia infrastruktura – dostrzegamy to, dlatego też postanowiliśmy inwestować w tej dzielnicy – tłumaczy Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ostoja Oporów to kompleks mieszkaniowy, składający się z 3 budynków, w którym znajdzie się 98 lokali o powierzchni od 23 do 93 mkw. Budynek A będzie składał się z czterech kondygnacji, natomiast kameralne budynki B i C będą posiadały trzy kondygnacje.

Deweloper zaplanował przydomowe ogródki dla mieszkań na parterze, a dla zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach: balkony lub obszerne tarasy. Do każdego z lokali na ostatnim piętrze przynależeć będzie antresola. Dla wygody wszystkich mieszkańców zaprojektowano ogólnodostępny teren rekreacyjny.

Atutem inwestycji jest jej dogodna lokalizacja. Kompleks położony jest w kameralnym miejscu, a jednocześnie z łatwym dostępem do obwodnicy i głównych arterii miasta. Do centrum można w szybki i łatwy sposób dojechać licznymi autobusami komunikacji miejskiej odjeżdżającymi z pobliskich przystanków. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone. Mieszkańcy mogą skorzystać między innymi z dwóch dużych parków – Klecińskiego i Grabiszyńskiego, które usytuowane są w odległości kilkuminutowego spaceru nastrojową ścieżką spacerową położoną wzdłuż rzeki Ślęza. Parkowa przestrzeń oferuje dorosłym mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska wytchnienie wśród rzadko spotykanych okazów drzew, a młodszym nowoczesne place zabaw – miejsca do aktywnego i bezpiecznego relaksu.

Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych