Ostrobramska 130. Przykład nowoczesnego myślenia o designieHouseMarket.pl - 23 czerwca 2016 14:59


Bliskość kameralnych klubokawiarni, ścieżki rowerowe, piękne tereny zielone i niepowtarzalny klimat Pragi-Południe. Tak w skrócie podsumować można największe zalety otoczenia, w którym powstanie najnowsza inwestycja warszawskiego dewelopera Tynkbud1.


Sam budynek to przykład nowoczesnego myślenia na temat designu – odznacza się neutralną kolorystyką, licznymi przeszkleniami, przestrzennymi tarasami i panoramicznym widokiem na centrum Warszawy. Za projekt odpowiada architekt Piotr Murza-Mucha z Pracowni Architektonicznej Graffiti.

Ostrobramska 130 to propozycja dla osób, które nie chcąc rezygnować z wygody życia w wielkim mieście, cenią sobie takie wartości, jak zdrowy styl życia i indywidualizm.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Nasz najnowszy projekt wpisuje się w oczywiste dla nas standardy. Przyszłym mieszkańcom zapewniamy dostęp do pełnej infrastruktury, wygodny dojazd do centrum, bliskość obiektów handlowych, szkół, przedszkoli, klubów fitness itp. Z drugiej strony – obserwujemy najnowsze trendy i widzimy, że coraz więcej osób ceni możliwość uprawiania sportu na świeżym powietrzu i niemasowe ośrodki rozrywkowo-kulturalne. Dlatego nasz wybór padł na Pragę-Południe – tłumaczy Ryszard Banacki, rzecznik prasowy Tynkbud1 Ostrobramska 130.

Inwestycja położona jest w pobliżu centrów handlowych Promenada, Gocław oraz Galeria Grochów. W niedalekiej odległości znajdziemy też Park Skaryszewski i Jezioro Balaton. Z pozostałymi rejonami Warszawy skomunikować można się za pomocą samochodu, licznych tramwajów, autobusów, a w przyszłości – także metra.

Praga-Południe po raz trzeci

Podobnie, jak ostatnie inwestycje dewelopera, to projekt kameralny – 52 mieszkania, garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz lokal usługowy na parterze.

– W ten sposób zaplanowaliśmy ostateczny kształt najnowszej inwestycji. Jej sprzedaż ruszyła w czerwcu, jest to nasza trzecia inwestycja na Pradze-Południe w tym roku – mówi rzecznik Tynkbud1.

 Mieszkania wchodzące w skład budynku dają przyszłym mieszkańcom duże pole wyboru, zarówno ze względu na metraż, jak i ilość pomieszczeń. Znajdziemy tu lokale od jednopokojowych do czteropokojowych.. Ich wielkość waha się od 29 do 85 mkw. Cena za metr kwadratowy mieści się w przedziale od 6900 do 9000 zł.

– Sądząc po ilości zapytań, rezerwacji, a nawet sprzedanych już mieszkań, to był bardzo dobry wybór. Jesteśmy przekonani, że klienci docenią praskie realizacje w równym stopniu, co nasze wcześniejsze inwestycje na Mokotowie czy Bemowie – dodaje Ryszard Banacki. Zakładany termin oddania osiedla to lipiec 2018 roku.