Pana Balcera 6B. Mieszkania w pobliżu wąwozu

Spółka TBV realizuje inwestycję Pana Balcera 6B w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Lublina - Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, u zbiegu ulic: Zana i Filaretów i w pobliżu wąwozu.

Autor: HouseMarket.pl 27 kwietnia 2017 09:08

Jedenastopiętrowy budynek Pana Balcera 6B pomieści 108 mieszkań od 31 do 63 mkw., w układach od jednopokojowych do trzypokojowych. W podziemiu znajdzie się garaż mieszczący 39 aut i komórki lokatorskie. Miejsca parkingowe zaprojektowano również na zadaszonym parkingu terenowym (12 stanowisk) oraz w budynku parkingowym przy ul. Pana Balcera 6a (113 miejsc).

Pana Balcera 6B to nowoczesny budynek z charakterystyczną, klasyczną formą architektoniczną. Jasna elewacja fasady budynku, ostre krawędzie oraz szklane loggie podkreślą elegancki styl i ponadczasowy wygląd niezależnie od zmieniających się trendów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Okazała strefa wejścia z doskonale doświetlonym holem wejściowym oraz reprezentacyjną recepcją zaakcentuje nowoczesny charakter inwestycji, a całodobowa ochrona i monitoring zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo.

Na każdą kondygnację prowadzić będą dwie cichobieżne windy z poziomu hali garażowej. Zlokalizowane będą za reprezentacyjną recepcją.

Dwie pierwsze kondygnacje stanowią część użytkową. W części parterowej budynku zaprojektowano osiem lokali usługowych o powierzchni od 17 do 162 mkw. Pierwsze piętro przeznaczone zostanie na pomieszczenia biurowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych