Panorama Park II: efektowne osiedle do życia i dla biznesu

FB Antczak uzyskał pozwolenie na realizację swojej nowej inwestycji w Kościelnej Wsi nieopodal Kalisza – osiedla Panorama Park II.  Deweloper zaplanował osiedle tak, aby funkcja mieszkaniowa łączyła się z funkcjami zarobkowymi i wypoczynkowymi.

Autor: HouseMarket.pl 30 sierpnia 2016 11:19

W ramach projektu powstanie 148 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28 do 75 mkw. oraz 14 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 30 do 900 mkw.

Panorama Park II wkracza w pierwszą fazę realizacji. W dziewięciu zaplanowanych budynkach znajdzie się od 13 do maksymalnie 30 mieszkań, co zapewni mieszkańcom maksymalny komfort. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki, a te zlokalizowane na wyższych kondygnacjach będą posiadały tarasy. Na terenie osiedla zabezpieczono 340 miejsc parkingowych oraz 18 garaży.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt Panorama Park II dostarczy na rynek nie tylko wysokiej jakości mieszkania, ale także 14 lokali handlowo-usługowych o zróżnicowanych powierzchniach, które odpowiadać będą na najważniejsze potrzeby mieszkańców osiedla.

Projekt Panorama Park II to nowość na lokalnym rynku. Zaplanowanie osiedla w taki sposób, aby funkcja mieszkaniowa łączyła się z funkcjami zarobkowymi i wypoczynkowymi to trend, który możemy zaobserwować w największych miastach. Zainteresowanie osiedlem jeszcze przed rozpoczęciem prac, pokazuje nam, że jest to trafione rozwiązanie – komentuje Marcin Antczak, Wiceprezes FB Antczak

Panorama Park II to kontynuacja flagowych projektów dewelopera w Kościelnej Wsi – osiedli Panorama Park i Panorama. Nowa inwestycja spójnie łączy w sobie kameralność i wygodę. Dzięki kompleksowości rozwiązań, wpisuje się w zasady budownictwa zrównoważonego, które zakłada tworzenie zabudowy umożliwiającej mieszkańcom pracę, zamieszkanie i wypoczynek w jednym miejscu pozwalając zaoszczędzić najcenniejszy dziś czas.

Projekt architektoniczny osiedla przygotowała pracownia Decone z Poznania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych