Panoramiqa - nowa inwestycja BPI Real Estate Poland na Starołęce w Poznaniu

BPI Real Estate Poland rozszerza swoje portfolio inwestycji mieszkaniowych realizowanych w Poznaniu. Najnowszy projekt belgijskiego dewelopera powstanie przy ul. Wagrowskiej w dzielnicy Starołęka.

Autor: housemarket.pl 04 lipca 2022 15:21

  • Najnowszy projekt w ofercie BPI Real Estate Poland zlokalizowany jest w północnej części poznańskiej dzielnicy Starołęka.
  • W ramach osiedla Panoramiqa powstaną 272 mieszkania o powierzchni od 26 do 82 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi.
  • Inwestycję wyróżnia kaskadowa architektura i taras widokowy na najwyższej kondygnacji jednego z budynków.

Inwestycję Panoramiqa tworzą dwa budynki - pierwszy z nich ma kształt litery L i liczy 8-10 kondygnacji, drugi budynek o wysokości 17 pięter ma kształt prostokąta. To właśnie na jego szczycie znajdzie się taras widokowy dla mieszkańców ze spektakularnym widokiem na miasto. Pomiędzy budynkami zaprojektowano dziedziniec z małą architekturą, zielenią i placem zabaw dla dzieci. W inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa oraz lokal usługowy na parterze budynku. Wśród udogodnień nie zabraknie również naziemnych miejsc postojowych dla samochodów i licznych miejsc do przechowywania rowerów.

Najnowszy projekt w ofercie BPI Real Estate Poland zlokalizowany jest w północnej części poznańskiej dzielnicy Starołęka, która wyrasta na nowe, modne miejsce do życia na mapie Stolicy Wielkopolski. Usytuowanie Panoramiqi w pobliżu skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Unii Lubelskiej zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta i dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu nie brakuje również szkół i przedszkoli, stąd będzie to idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie sprzedaży belgijskiego dewelopera są 272 mieszkania o powierzchni od 26 do 82 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi. Najwięcej jest mieszkań 2 i 3-pokojowych, które stanowią ponad 80 procent oferty.

Ceny mieszkań w Panoramice zaczynają się od 9 400 zł za mkw.

Inwestycja BPI Real Estate Poland finansowana jest ze środków własnych dewelopera. Jest to drugi projekt belgijskiej firmy w Poznaniu. W 2020 roku BPI Real Estate Poland terminowo zakończyło realizację ekologicznego osiedla Vilda Park przy ul. Droga Dębińska nad Wartą. Wszystkie mieszkania w inwestycji zostały sprzedane.

Generalnym wykonawcą Panoramiqi, podobnie jak w przypadku Vilda Park, jest firma CFE Polska, która wchodzi w skład tej samej grupy kapitałowej co BPI Real Estate Poland.

Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na IV kwartał 2024

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych