Park Avenue Apartments łączy miejski szyk z podmiejską swobodą

W 2016 r. odnotowany został 45-procentowy wzrost sprzedaży realizowanych przez Echo Investment apartamentów Park Avenue Apartments. Powiązanie walorów krajobrazu z nowoczesnymi technologiami gwarantuje prestiż mieszkania w centrum Krakowa bez wielkomiejskich kompromisów.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2016 11:59

Podmiejski klimat w sercu historycznego Krakowa przyciąga do Dębnik elity miasta. Kampania inwestycji prowadzona pod hasłem „Różne potrzeby. Jedno miejsce” okazała się dużym sukcesem. Komunikacja marketingowa skutecznie podkreśliła wyjątkowe atuty lokalizacji – ciszę, spokój, możliwość realizacji różnorodnych potrzeb oraz bliskość centrum i wszystkich atrakcji, które zapewnia. Wśród przygotowanych akcji znalazły się m.in. wernisaż Piotra Stokłosy oraz konkurs fotograficzny „Stare Dębniki. Nowa perspektywa”.

– Kolejna odsłona kampanii promującej inwestycję rozpocznie się już w styczniu 2017 r. i mocno liczymy na dalsze sukcesy – zapowiada Ilona Kopała, manager ds. marketingu w Echo Investment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Park Avenue Apartments to 73 apartamenty o powierzchniach od 70 do 200 mkw. w otoczeniu Parku Dębnickiego i Bulwaru Wisły. Projekt inwestycji zakładał połączenie miejskiego szyku z podmiejską swobodą. Powiązanie unikalnych walorów krajobrazu z nowoczesnymi technologiami zapewnia realizację wymagań przyszłych mieszkańców oraz gwarantuje prestiż mieszkania w centrum historycznego miasta bez wielkomiejskich kompromisów.

– Nasi projektanci nie poddali się przejściowym modom i chwilowym trendom. Sięgnęli po ponadczasowe wartości, kontynuując i rozwijając architektoniczne tradycje wyjątkowej dzielnicy jaką są Dębniki – podkreśla Ilona Kopała.

Modernizm, przejrzystość i funkcjonalność nadały obiektom elegancji i ponadczasowej formy. Nawiązujące do wysokich pomieszczeń krakowskich kamienic wnętrza zaaranżowano w klasycznym i minimalistycznym stylu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych