Park Avenue Apartments: podmiejski klimat w Krakowie

Podmiejski klimat w sercu historycznego Krakowa przyciąga do Dębnik elity miasta. W 2016 roku odnotowany został aż 45 proc. wzrost sprzedaży apartamentów Park Avenue Apartments.

Autor: HouseMarket.pl 28 listopada 2016 17:08

Park Avenue Apartments to 73 apartamenty o powierzchniach od 70 do 200 mkw. w otoczeniu Parku Dębnickiego i Bulwaru Wisły. Projekt inwestycji zakładał połączenie miejskiego szyku z podmiejską swobodą. Powiązanie unikalnych walorów krajobrazu z nowoczesnymi technologiami zapewnia realizację wymagań przyszłych mieszkańców oraz gwarantuje prestiż mieszkania w centrum historycznego miasta bez wielkomiejskich kompromisów.

- Nasi projektanci nie poddali się przejściowym modom i chwilowym trendom. Sięgnęli po ponadczasowe wartości, kontynuując i rozwijając architektoniczne tradycje wyjątkowej dzielnicy jaką są Dębniki – podkreśla Ilona Kopała, manager ds. marketingu w Echo Investment.

Modernizm, przejrzystość i funkcjonalność nadały obiektom elegancji i ponadczasowej formy. Nawiązujące do wysokich pomieszczeń krakowskich kamienic wnętrza zaaranżowano w klasycznym i minimalistycznym stylu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych