Park Rewerendy: Sielska osada bliźniaczaHouseMarket.pl - 17 maja 2016 10:37


Osiedle Park Rewerendy to prestiżowy kompleks mieszkaniowy wyróżniający się dogodną lokalizacją i nietuzinkową architekturą. Dwadzieścia domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tworzy spokojną, sielską osadę.

Kameralne osiedle usytuowane jest w urokliwej części Chwaszczyna, przy ul. Rewerendy. Dwadzieścia domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tworzy osadę otoczoną lasem i łąkami. Deweloper K&L posiada w ofercie domy parterowe oraz piętrowe o metrażach od 170,08 mkw. do 253,03 mkw.

Ich układ wewnętrzny projektowany jest w uzgodnieniu z klientem. Domy przekazywane są w standardzie deweloperskim. Na podstawie oddzielnej, szczegółowej umowy z klientem istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle oddalone jest 1,5 km od ul. Chwaszczyńskiej, która łączy je z obwodnicą Trójmiasta. Na ulicy Chwaszczyńskiej powstanie także węzeł nowej obwodnicy trójmiasta tzw. trasy lęborskiej. W bezpośredniej bliskości obwodnicy zlokalizowanych jest kilka dużych centrów handlowych.

Szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia znajdują się w przylegających do Chwaszczyna dzielnicach Gdyni - w oddalonej o 3,5 km Dąbrowie lub oddalonych o 5 km Karwinach.

Deweloper zapewnia m.in. ogrodzenie całego osiedla z furtką oraz bramą wjazdową automatyczną sterowaną pilotem z możliwością otwierania przy pomocy panela domowego i monitoring strefy wjazdowej z podglądem z dwóch kamer.

W standardzie jest również ogrodzenie posesji każdego z domów, utwardzone podjazdy z poziomu drogi wewnętrznej do garażu każdego z budynków oraz trawniki na każdej z posesji