Park Światowida wizytówką Tarchomina

Ama-Bud realizuje Park Światowida w centralnym punkcie warszawskiego osiedla Tarchomin, u zbiegu ulic Mehoffera i Światowida. Deweloper zakończył budynki A i B. Drugi etap, czyli bloki C i D, zostanie zrealizowany do października 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 07 października 2016 13:04

Obecnie w sprzedaży w budynku C dostępnych jest 19 mieszkalnych o powierzchni od 27 mkw. do 78 mkw. oraz dwa lokale usługowe. W sumie osiedle Park Światowida, składające się z czterech niskich budynków skupiać będzie 204 mieszkania. Na parterze, wzdłuż ulic Światowida oraz Mehoffera zaprojektowano 19 lokali usługowych.

Budynki będą wyposażone w cichobieżne, nowoczesne windy, szklane balustrady oraz garaż podziemny skupiający 252 miejsca garażowe. Dolna elewacja w całości zostanie pokryta okładziną kamienną wysokiej jakości. Park Światowida będzie monitorowanym i chronionym osiedlem, wyposażonym w instalacje multimedialne. Pomiędzy budynkami, pośród zieleni i drzew, zorganizowane zostaną tereny rekreacyjne. Za projekt odpowiada pracownia Jasiński Kruszewski Architekci.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tarchomin to osiedle wielu szkół, przedszkoli z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą techniczną oraz komunikacyjną. Mieszkańcy Parku Światowida mogą cieszyć się z jednej strony z przystanku szybkiego tramwaju, który znajduje się po drugiej stronie ulicy Światowida, a z drugiej – z bliskości miejsc weekendowych spacerów nad Wisłą. Od niedawna zmotoryzowani mieszkańcy osiedla mogą przejeżdżać na drugą stronę Wisły jedynym niezakorkowanym mostem w Warszawie, tj. Mostem Północnym, wzdłuż którego również biegnie nowa linia tramwajowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych