Patio House docenione przez branżę budowlaną

Zbudowany przez Vantage Development budynek wielorodzinny Patio House zajął trzecie miejsce w konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa „Budowa Roku”.

Autor: HouseMarket.pl 20 września 2016 16:20

Czteropiętrowy, kameralny obiekt zbudowany na wrocławskich Pilczycach charakteryzuje wewnętrzne patio, od którego wywodzi się nazwa inwestycji. – Patio House jest eleganckie, minimalistyczne w formie, z elewacją utrzymaną w nowoczesnej kolorystyce – mówi Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development.

– To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby mieszkać w otoczonym zielenią miejscu - budynek powstaje w pobliżu dwóch parków: Pilczyckiego i Zachodniego oraz stawu – dodaje Edward Laufer.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa konkurs „Budowa Roku” to przegląd i ocena inwestycji zrealizowanych na Dolnym Śląsku. Do finału trafiają najciekawsze obiekty mieszkalne, przemysłowe i użyteczności publicznej. – Intrygujące kształtowanie naszej przestrzeni jest zadaniem złożonym, wymagającym od twórców wizji i najwyższych kompetencji – mówi Janusz Superson, przewodniczący oddziału Wrocławskiego PZITB.

– Nagrodzone obiekty to ślady pozostawione w otaczającej nas przestrzeni, przyciągające uwagę społeczeństwa, zachwycające rozwiązaniami architektonicznymi i konstrukcyjnymi, będące materialnym świadectwem kompetencji dolnośląskich inżynierów, architektów i inwestorów – dodaje Janusz Superson.

Nagrodzony budynek Patio House znajduje się przy ulicy Bednarskiej 19 we Wrocławiu. Wykonawcą jest Firma Budowlana Marek Antczak. Za projekt odpowiada pracownia Maciej Majewski Architektura.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych