PB Domesta buduje Osiedle Leszczynowe

Realizowane przez dewelopera – PB Domesta Osiedle Leszczynowe zlokalizowane jest w Gdańsku Jasieniu, więc od centrum miasta i trójmiejskiej obwodnicy dzieli je zaledwie pięć kilometrów.

Autor: HouseMarket.pl 13 września 2016 15:51

W skład Osiedla Leszczynowego wchodzą 22 budynki czterokondygnacyjne i pięciokondygnacyjne. Pod wszystkimi zaplanowano podziemne hale garażowe, z których mieszkańcy będą mogli dotrzeć do swoich mieszkań cichobieżną windą umiejscowioną w każdej klatce. Do lokali prowadzą jasne, estetyczne klatki schodowe wyłożone gresem.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców każdy lokal wyposażono w drzwi antywłamaniowe, a okna mieszkań na parterze w specjalne okucia antywłamaniowe. We wszystkich klatkach zamontowano domofony. Do podziemnych hal garażowych prowadzą zdalnie sterowane bramy wjazdowe. Teren osiedla jest ogrodzony i częściowo oświetlony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każde mieszkanie jest objęte programem Gwarancja Plus. W trakcie dwuletniej gwarancji, rok po odbiorze mieszkań, odbywa się ich bezpłatny przegląd, podczas którego lokatorzy mogą zgłaszać ewentualne usterki techniczne, powstałe w okresie użytkowania.

Na osiedlu znajdują się duże, nasłonecznione place zabaw dla dzieci. Starannie dobrana zieleń z licznymi kwietnikami i skalniakami tworzy niepowtarzalny charakter miejsca.

Każdy lokal posiada obszerny balkon lub taras, a te na parterze – ogrodzone ogódki-tarasy. W ofercie są mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 32 mkw. do 90 mkw. W śród nich znajdują się zarówno lokale z jasną oddzielną kuchnią, jak i z aneksem kuchennym połączonym z pokojem dziennym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych