Peira Deweloper buduje osiedle Srebrzyńska Park

Realizowane przez firmę Peira Deweloper osiedle Srebrzyńska Park powstaje na łódzkim Polesiu. Siedmiokondygnacyjny budynek pomieści 73 mieszkania i 106 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Autor: HouseMarket.pl 06 października 2016 12:26

W pierwszym etapie osiedla Srebrzyńska Park firma Peira Deweloper wybuduje siedmiokondygnacyjny budynek, w którym znajdą się 73 mieszkania o powierzchni od 31,83 mkw. do 139,56 mkw. w układach od jednopokojowych do pięciopokojowych. W podziemnym garażu zaprojektowano 106 miejsc postojowych o szerokości 250 cm, w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej.

Mieszkańcy będą mogli korzystać również z komórek lokatorskich o metrażach od 3 mkw. do 8 mkw. Teren inwestycji zostanie ogrodzony oraz zagospodarowany licznymi nasadzeniami drzew i krzewów. Dla bezpieczeństwa najmłodszych wjazd do garażu podziemnego zlokalizowano tuż przy bramie wjazdowej, co pozwoli uniknąć ruchu samochodowego w pozostałej części osiedla. Deweloper zaplanował również plac zabaw dla dzieci i ławki w pozostałej części rekreacyjnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Polesie to jedna z bardziej malowniczych dzielnic Łodzi. Inwestycja umiejscowiona jest w cichej i spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie największego łódzkiego parku im. Józefa Piłsudskiego, który potoczenie nazywany jest parkiem Na Zdrowiu.

W niedalekiej odległości znaleźć można zoo, ogród botaniczny, aquapark oraz halę sportowo-widowiskową Atlas Arena. Położenie zapewnia też dogodną komunikację nie tylko z centrum miasta i innymi dzielnicami, ale również z resztą kraju. W pobliżu znajduje się dworzec PKP i PKS Łódź Kaliska, a międzynarodowe lotnisko im. W. Reymonta oddalone jest jedynie o 8 km.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych