Perla Verona. Klejnot na Dębnikach

Realizowana przez Verona Building inwestycja Perla Verona to czteropiętrowy oryginalny budynek, w którym znajduje się 91 mieszkań o powierzchni – od 34 mkw. do 112 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 30 stycznia 2017 13:33

Perla Verona powstała w malowniczej dzielnicy Dębniki, na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Różanej. Budynek zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Wawelu, Wisły, parku Dębnickiego oraz Błoń.
Motywem przewodnim projektu, jak sugeruje nazwa, jest klejnot. To cenny budynek wpisany w wyszukany kontekst, charakteryzujący się elegancją i stylem.

Perla Verona to czteropiętrowy, oryginalny budynek, który czerpie z motywów obecnych w dzielnicy. Znajdują się w nim pełne światła mieszkania ze wspaniałym widokiem na Wawel i na Wisłę. Budynek mieści 91 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 34 do 112 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zaprojektowany został przez polskich architektów o włoskich gustach, jeśli chodzi o dobór detali i elegancję formy. Łączy w sobie nowoczesny design oraz funkcjonalność lokali mieszkalnych, piwnic i miejsc postojowych, usytuowanych w garażu podziemnym.

Perla Verona stanowi enklawę spokoju, gwarantującą intymność: budynek jest ogrodzony i chroniony 24 godziny na dobę. Na recepcji cały czas obecny jest ochroniarz.

Lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy dojazd do centrum komunikacją miejską, samochodem, a nawet dojście pieszo – na przykład do Rynku idzie się tylko dwadzieścia minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych