Perspektywa po raz III. Kolejny etap w sprzedaży

Euro Styl z Grupy Dom Development wprowadza do sprzedaży 200 mieszkań i 4 lokale usługowe w III etapie Perspektywy. Inwestycja zlokalizowana jest w śródmieściu Gdańska – u zbiegu ulic Powstańców Warszawskich i Legnickiej.

Autor: housemarket.pl 08 lutego 2022 14:56

Euro Styl wprowadza do sprzedaży kolejną pulę mieszkań zaplanowaną w ramach osiedla Perspektywa w Gdańsku.

Przekazanie lokali zaplanowano na ostatni kwartał 2024 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie znalazło się 200 mieszkań. 

Lokale zaprojektowano w trzech budynkach - 3-piętrowej kamienicy z charakterystycznymi wykuszami i dwuspadowym dachem, usytuowanej w pierzei ul. Powstańców Warszawskich oraz w jednym 5- i jednym 7-piętrowym budynku w centralnej części inwestycji. W sprzedaży są też 4 lokale usługowe położone na parterze pierzejowej kamienicy.

CZYTA TEŻ: EURO STYL Z NOWĄ INWESTYCJĄ W GDAŃSKU

W ramach nowego etapu inwestycji deweloper oferuje mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, o metrażach od 28 do 121 mkw. Ceny zaczynają się od 414 tysięcy złotych. Na piętrach zaprojektowano loggie, balkony i tarasy, a właściciele lokali usytuowanych na parterach w dwóch wyższych budynkach będą mieli do dyspozycji prywatne ogródki. W dwupoziomowej, podziemnej hali garażowej, wspólnej dla tych budynków, znajdzie się 245 miejsc parkingowych – część z nich z zasilaniem do wolnego ładowania aut elektrycznych. Przewidziano też 5 naziemnych miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, w budynkach zaplanowano 62 komórki lokatorskie oraz 85 boksów na jednoślady. Rowerzyści będą mogli korzystać z dwóch rowerowni oraz zadaszonych lub ulokowanych w hali garażowej stojaków na rowery.

- Wyjątkowym atutem Perspektywy jest niezwykłe jak na śródmiejską lokalizację sąsiedztwo parków i bogata osiedlowa zieleń. Od północnej strony teren inwestycji otwiera starannie zaprojektowany, ogólnodostępny park kieszonkowy, który będzie służył mieszkańcom jako miejsce relaksu. Powstaną tam m.in. bezpieczny, bogato wyposażony plac zabaw oraz teren rekreacyjno-sportowy. W kierunku szczytu morenowego wzgórza, na zboczu którego powstaje Perspektywa, będzie biegła aleja spacerowa. Pomiędzy budynkami powstaną zielone patia wypełnione różnorodną roślinnością. Znajdą się tam także zachęcające do wypoczynku leżaki i ławki. Na terenie inwestycji powstaną też proekologiczne ogrody deszczowe, które umożliwią zagospodarowanie części opadów - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.

W niewielkiej odległości od Perspektywy znajdują się chętnie odwiedzane przez gdańszczan parki miejskie: Park Generała Józefa Bema, Park Śródmieście oraz Park Kultury i Wypoczynku Grodzisko z Górą Gradową. Dzięki temu zarówno samo osiedle, jak i jego bliskie sąsiedztwo tworzą doskonałe miejsce do wypoczynku i aktywności dla rodzin z dziećmi, zapalonych sportowców czy osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Codzienną wygodę zapewni mieszkańcom Perspektywy bliskość sklepów, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół i przedszkoli. Zaletą jest też bliskość bogatej oferty kulturalnej – Centrum Hevelianum, Europejskiego Centrum Solidarności, Teatru Wybrzeże czy Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, oraz gastronomicznej – z szerokim wyborem restauracji, pubów i kawiarni w historycznej części Śródmieścia. Wszędzie tam można dojść spacerem albo wygodnie dojechać rowerem, tramwajem lub autobusem. Perspektywa zlokalizowana jest też w niewielkiej odległości od dworca PKP Gdańsk Główny – można tam dojechać autem w zaledwie 5 minut lub dojść w niespełna 20 minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych