Pescantina powstaje w pobliżu siedleckiego zalewu

Pescantina to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, realizowane przez Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus w pobliżu siedleckiego zalewu. W inwestycji znajdą się 92 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 30 września 2016 14:29

Atrakcyjne otoczenie osiedla Pescantina podkreśli stonowana i elegancka architektura. Kameralna zabudowa pomieści łącznie 92 mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Komfort przyszłym mieszkańcom zapewnią m.in. dwie oddzielne hale garażowe oraz komórki lokatorskie dostępne na poziomie parkingów i na klatkach schodowych. Na dziedzińcu inwestycji zaaranżowany zostanie plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja składa się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków: A i B. Zakończenie obu obiektów deweloper – Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus planuje na 31 marzec 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pierwszym, czteroklatkowym bloku mieści się 56 mieszkań z balkonami lub loggiami o metrażu od 34 mkw. do 62 mkw. Na piętrze zaprojektowano od trzech do czterech lokali. Powierzchnia pomieszczeń gospodarczych waha się między 2,5 mkw. a 6,2 mkw.

Trzyklatkowy budynek B pomieści 36 mieszkań z balkonami lub loggiami o powierzchni od 38 mkw. do 68 mkw. Na piętrze zaprojektowano od dwóch do czterech lokali. Metraż dostępnych pomieszczeń gospodarczych rozciąga się między 1,7 mkw. a 6,9 mkw. W inwestycji deweloper nie zaplanował lokali usługowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych