PHN debiutuje we Wrocławiu

Grupa PHN rusza z budową swojej pierwszej inwestycji mieszkaniowej we Wrocławiu przy ulicy Zatorskiej. Sprzedaż 172 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ponad 8 tys. mkw. rozpocznie się jeszcze w czerwcu br.

Autor: housemarket.pl 02 czerwca 2022 13:28

  • Grupa PHN zrealizuje inwestycję we Wrocławiu.
  • Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka z Grupy PHN - Chemobudowa-Kraków.
  • Zakończenie budowy planowane jest w I kwartale 2024 roku.

Kameralne osiedle powstanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zakrzów, położonej w spokojnej części miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Wrocławia, z łatwym dostępem do głównych arterii drogowych i autostrady A2. Oprócz terenów zielonych w pobliżu planowanego osiedla znajdują się także sklepy i punkty usługowe.

- Nasz pierwszy projekt mieszkaniowy we Wrocławiu jest zgodny ze strategią Grupy PHN, zakładającą obecność w najważniejszych miastach regionalnych. Atutem tej inwestycji jest bliskość natury i terenów rekreacyjnych, co sprzyja ludziom spędzającym aktywnie wolny czas, ceniącym równowagę pomiędzy życiem a pracą - powiedział Tomasz Sztonyk, członek zarządu ds. zarządzania aktywami nieruchomościowymi Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na osiedlu będą przeważały mieszkania dwu i trzypokojowe o średnim metrażu od 41 do 57 mkw. o funkcjonalnym rozkładzie. Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz zewnętrzne, a także komórki lokatorskie. Mieszkania położone na parterze będą posiadać duże ogródki. Na wewnętrznym dziedzińcu znajdzie się plac zabaw. Na terenie osiedla zaplanowano także siedem lokali usługowych.

- Jest to kolejna inwestycja, której generalnym wykonawcą będzie spółka z naszej Grupy - Chemobudowa-Kraków. Jest to firma o dużym doświadczeniu w realizacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, co zapewnia wysoki standard realizacji inwestycji. Widzimy już pierwsze efekty synergii, płynące z wykorzystania potencjału i know-how w ramach spółek Grupy PHN w zakresie realizacji naszych inwestycji – dodał Tomasz Sztonyk.

- Bardzo cieszymy się, że możemy przystąpić do budowy osiedla mieszkaniowego na rynku wrocławskim. Jesteśmy przekonani, że zarówno nasze bogate doświadczenia w realizacji różnorakich inwestycji, rzetelność wykonawcza, jak również wysokie kompetencje Grupy PHN są najlepszą  gwarancją na sprawny przebieg procesu realizacyjnego tego ciekawego zadania inwestycyjnego - powiedział Andrzej Wyszyński, prezes zarządu Chemobudowa - Kraków.

Grupa PHN, zgodnie ze planowaną dywersyfikacji działalności, konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję w segmencie mieszkaniowym. Obecnie realizowane są trzy inwestycje, a spółka wybrała generalnego wykonawcę także dla warszawskiego osiedla mieszkaniowego przy ulicy Kolejowej 19.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych