Piano Apartamenty w Świeradowie-Zdroju. Dyskretny urok wypoczywania i zarabiania

Realizowana przez firmę Bautech inwestycja Piano Apartamenty przy ul. Polnej w Świeradowie-Zdroju to kameralny apartamentowiec, w którym mieści się 16 mieszkań. Architektonicznie budynek wyróżnia subtelne połączenie stylu nowoczesnego z regionalnym Gór Izerskich.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 09:04

Apartamenty Piano zostały zaprojektowane tak, aby z każdego lokalu rozciągał się widok na górski krajobraz. Z okien widać m.in. dolinę z malowniczym uzdrowiskiem Świeradów-Zdrój. Mieszkańcy Piano Apartamentów mogą dotrzeć do miasteczka spacerem w 15 minut. Jednak największą atrakcją są majestatyczne szczyty Stogu Izerskiego (1107 m.n.p.m) oraz Opaleńca (825 m.n.p.m).

 Dyskretny rozkład lokali

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W kameralnym apartamentowcu mieści się 16 apartamentów, dyskretnie rozlokowanych po cztery na kondygnacji. Na parterze i na pierwszym piętrze znajdują się mieszkania o powierzchni od 46,39 mkw. do 67,12 mkw. Cena za metr kwadratowy wynosi 5950 zł plus 23 proc. VAT. Na drugim i trzecim piętrze zaprojektowano lokale od 46,22 mkw. do 66,55 mkw. Kosztują 6450 zł plus 23 proc. VAT. Deweloper – firma Bautech oferuje opcję inteligentnego apartamentu umożliwiającą sterowanie wyposażeniem i ogrzewaniem za pomocą aplikacji lub sms-u.

W budynku przewidziano garaż podziemny dostosowany do SUV-a z bagażnikiem – hala ma 2,3 m wysokości. Komunikację tej kondygnacji z apartamentami zapewni winda. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji również ogrzewane pomieszczenia na sprzęt sportowy.

Za miejsce postojowe na parkingu podziemnym trzeba zapłacić 25 tys. zł, a za te na zewnątrz – 15 tys. zł. Do kwot należy doliczyć 23 proc. VAT-u. Dostęp do obiektu będzie kontrolowany.

 Kup, odpoczywaj i zarabiaj

Apartament wypoczynkowy w górach to doskonała lokata kapitału, dlatego właściciele mieszkań mogą skorzystać z usług profesjonalnego operatora zarządzającego obiektem i wynajmem – firmy SunSeasons24.pl. Właściciele, inwestując w apartament pod wynajem, odzyskują podatek VAT oraz co roku odpisują 2,5 proc. amortyzacji od przychodu. Lokalizacja Piano Apartamentów pozwala zakładać optymistyczną perspektywę zarobku. Według danych lokalnego samorządu, średnioroczne obłożenie obiektów hotelowych w Świeradowie-Zdroju wynosi około 57 proc.

Nie tylko widoki się liczą

Apartamenty kupuje się nie tylko dla widoków. Liczy się też baza turystyczna. Mieszkańcy Piano Apartamentów będą mieć zaledwie 350 metrów do stacji kolei gondolowej o długości 2172 metrów z trasą narciarską/downhillową liczącą 2500 metrów. W pobliżu nie brakuje też tras pieszych i rowerowych oraz wyciągów orczykowych o różnych długościach i nachyleniu stoku. Atrakcją jest również bliskie sąsiedztwo ośrodków czeskich.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych