Piastowska 46: Butikowy apartamentowiec w Gdańsku

Realizowana przez spółkę Trójmiejskie Inwestycje - Piastowska 46 to kameralny budynek apartamentowy z jednym lokalem usługowym w parterze oraz podziemną halą garażową, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk-Oliwa.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 11:17

Zespół architektów postawił sobie za cel zaprojektowanie butikowej zabudowy mieszkaniowej o wysokim standardzie wykończenia, która wpasowywałaby się harmonijnie w otaczającą historyczną zabudowę. Niższa część budynku przykryta kopertowym dachem jest wyrazem drobiazgowego podejścia projektantów do architektury.

Na parterze obiektu, w głębi działki zaprojektowano apartamenty z ogródkami do wyłącznej dyspozycji właścicieli. Stworzono także teren zielony z małą architekturą ogrodową dostępny dla wszystkich mieszkańców. Dodatkową atrakcją jest sala fitness umiejscowiona w podziemnej kondygnacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ze szczególną pieczołowitością potraktowano wnętrza budynku, stosując nowoczesny design w połączeniu z motywami zaczerpniętymi z natury. Reprezentacyjne, eleganckie lobby prowadzi do oddzielonej akustycznie strefy korytarzy.

W obiekcie zaprojektowano 18 apartamentów od 45 do 110 mkw., w tym jeden dwukondygnacyjny. Dbając o wygodę mieszkańców zastosowano bardzo cichą wentylację mechaniczną i wyposażono obiekt w cichobieżną, nieprzylegającą do żadnego mieszkania, windę.

Całość inwestycji zostanie ogrodzona i oświetlona, tworząc bezpieczną i przytulną przestrzeń. Deweloper zapewnia miejsce postojowe i komórkę lokatorską dla każdego lokalu.

Bliskość morza i zabytków m. in. Archikatedry Oliwskiej wraz z Pałacem Opatów oraz parkiem oliwskim to tylko niektóre atuty lokalizacji Piastowskiej 46. Inwestycja jest doskonale skomunikowana poprzez bliskość dworca PKP Gdańsk-Oliwa, umożliwiającego poruszanie się m.in. szybką koleją miejską.

Niewątpliwą zaletą dworca jest zatrzymywanie się na nim pociągów dalekobieżnych. Ponadto z miejsca, gdzie powstaje inwestycja dojść można do dwóch różnych linii tramwajowych - kursują na nich tramwaje nr 2, 6, 8, 11. Na ul. Piastowskiej, w odległości 150 m znajduje przystanek autobusowy, na którym zatrzymują się autobusy nr 117, 143 oraz N4.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych