Piątkowska 103 coraz bliżej końcahousemarket.pl - 21 października 2020 15:55


Budowa projektu Piątkowska 103 zgodna z planem: w trakcie wykonania jest trzecia kondygnacja i rozprowadzane są instalacje wewnętrzne. Możliwe zmiany w projekcie mieszkania także po ukończeniu budowy.

Duże mieszkanie, a może dwa mniejsze?

W ramach projektu Piątkowska 103, na poznańskich Winiarach, powstają kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4- pokojowe. Te ostatnie cieszą się od jakiegoś czasu większym zainteresowaniem. Jest to powiązane z sytuacją pandemiczną Covid-19, która determinuje po części styl życia każdego człowieka. ,,Czy są jeszcze wolne mieszkania trzy lub czteropokojowe?’’ - takie pytania kierują klienci do dewelopera, oczekujący większej przestrzeni dla członków rodziny.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Quadro Development posiada w ofercie Piątkowskiej 103 mieszkania przeznaczone dla dużych rodzin, które cenią sobie komfort i swobodę. Atutem takich mieszkań jest możliwość podziału wnętrza na 2 mieszkania z osobnymi wejściami (1- i 3- pokojowe mieszkanie lub 2 mieszkania po 2 pokoje), a pozwala na to odpowiednie rozmieszczenie wszelkich przyłączy, chociażby do instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz elektrycznej. Przedstawiciele inwestora wychodzą naprzeciw oczekiwań klientów, co w praktyce oznacza, że wiele zmian lokatorskich można dokonać w cenie, natomiast należy je odpowiednio wcześniej zgłosić, kiedy jeszcze nie zostały wykonane według standardowego projektu.

Propozycja dużych mieszkań będzie odpowiednia dla klientów, którzy np. zastanawiają się ,,Co gdy dzieci dorosną?’’. Należy zaznaczyć, iż ten aspekt został wzięty pod uwagę jeszcze w procesie projektowania budynku, co sprzyja ewentualnym zmianom układu mieszkania także po ukończeniu budowy. Oprócz rodzinie, mieszkania mogą zostać oddane w ręce klienta inwestycyjnego – wówczas z dwóch lokali można czerpać większy dochód pasywny, niż jednego o większym metrażu – takie są prawa rynku najmu. Możliwości nie brakuje, gdyż deweloper jest otwarty na współpracę i w razie potrzeby chętny, by doradzić swojemu przyszłemu klientowi.

Jedna budowa w toku, druga na horyzoncie

- Postawiona została druga kondygnacja i obecnie w trakcie wykonania jest trzecia, będąca przedostatnim piętrem projektu. Ponadto rozpoczęto prace związane z rozprowadzeniem instalacji wewnętrznych wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. Budowa przebiega bez zarzutów, wszystko idzie zgodnie z planem i bez opóźnień. Planowany termin realizacji to druga połowa 2021 roku - informuje Marek Smogór.

Oprócz inwestycji Piątkowska 103, marka Quadro przystępuje do realizacji także kolejnego projektu na poznańskich Winiarach, o nazwie Rezydencja Winiary. To nowa inwestycja, która oficjalnie otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę, co zwiastuje rozpoczęcie jej już w najbliższych tygodniach. Rezydencja Winiary będzie pięciokondygnacyjnym budynkiem wielorodzinnym, w którym do użytku mieszkalnego zostanie oddanych 31 mieszkań, o powierzchni od 27 do 106 m kw. Koniec budowy Rezydencji Winiary zaplanowano na pierwszy kwartał 2022 roku.