Piątkowska 103 - przestrzeń dla rodzinhousemarket.pl - 12 lutego 2021 09:12


Inwestycja Piątkowska 103 oferuje duże mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach. Układy oraz różnorodne konfiguracje pozwalają na wybór oferty pasującej do klientów. Na budowie trwa wylewanie posadzek oraz rozpoczęto ocieplanie budynku. Koniec prac przewidziano w drugiej połowie 2021 roku.

Piątkowska 103, dewelopera Quadro Development, to inwestycja zlokalizowana na poznańskich Winiarach. W jej projekcie zaplanowane zostały 42 mieszkania o zróżnicowanych układach. Jednymi z nich będą 3- i 4-pokojowe lokale mieszkalne o metrażach mieszczących się w granicach 56,70 – 71,30 mkw., których została ostatnia czwórka.

- Duże mieszkanie to przestrzeń idealna dla rodziny, która poszukuje wygody życia codziennego. Przestronność oraz funkcjonalność wnętrz zapewni bardzo wysoki komfort użytkowania, co przełoży się na zadowolenie przyszłych mieszkańców. Każdy usatysfakcjonowany klient jest dla nas powodem do dumy i dowodem na dobrze wykonaną pracę - powiedział Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W skład lokali 3- i 4-pokojowych wejdzie: salon z aneksem kuchennym; łazienka; hol; a także dwa bądź trzy pokoje i toaleta w zależności od wybranej koncepcji. Dodatkowo do nich przynależeć będzie balkon na piętrze lub taras na parterze.

- Różnorodność konfiguracji jest dużym atutem w wyborze własnego M, zainteresowany nie musi ograniczać się do jednego typu układu pomieszczeń, dzięki czemu może podjąć właściwą decyzję. - dodał Marek Smogór.

Projekt powstaje zgodnie z harmonogramem przy ulicy Piątkowskiej w Poznaniu. Aktualnie rozpoczęto ocieplanie budynku, zaś w trakcie są już prace związane z wylewaniem posadzek. Zakończenie budowy zaplanowane jest na drugą połowę 2021 roku.

- Do końca wszelkich prac zostało kilka miesięcy. Z punktu widzenia klienta zakup prawie gotowego mieszkania jest więc korzystny, gdyż nie musi on płacić przez długi okres zarówno najmu, jak i raty kredytu. Podobnie, kiedy nabywca zamienia dotychczasowe własne mieszkanie lub dom, transakcja oraz przeprowadzka do nowego M mogą wówczas odbyć się sprawnie. Zbliżające się zakończenie prac budowlanych jest równoznaczne także z wykończeniem oraz wyposażeniem lokalu. To zawsze pozytywnie nastraja. Dużo pozytywnych emocji, ponieważ nasi klienci spełniają marzenia. Nie możemy się doczekać, gdy wręczymy klucze ich nowym właścicielom - podsumowuje Marek Smogór.

Warto podkreślić, że Quadro Development rozwija na terenie Poznania również drugi projekt mieszkaniowy – osiedle Rezydencja Winiary.