Piątkowska 103 z kolejną kondygnacjąhousemarket.pl - 16 września 2020 11:23


Na placu budowy inwestycji Piątkowska 103 w Poznaniu kolejne postępy: inwestycję można dostrzec już z ulicy, a prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. W ofercie pozostały dosłownie ostatnie, duże mieszkania.

Obecnie powstają pierwsze ściany piętra budynku, co oznacza, że działania są na zaawansowanym etapie. Jak wspomniano, przebiegają zgodnie z założeniami, dlatego zakończenie budowy jest zaplanowane na II kwartał 2021 roku.

- Po finalizacji prac zaczniemy proces przekazywania kluczy do lokali. Cieszymy się, że postępy są widoczne i przyszli mieszkańcy wkrótce zobaczą już bryłę całego budynku - mówi Marek Smogór, reprezentujący firmę Quadro Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Docelowo budynek będzie miał pięć kondygnacji, znajdą się tam 42 mieszkania o powierzchni od 27 do 72 mkw.

Inwestycja Piątkowska 103 zlokalizowana jest na poznańskich Winiarach. To oznacza komfort i wygodę dla przyszłych mieszkańców, którzy będą mieli pełen dostęp do infrastruktury, jak również bliskość terenów zielonych. Komunikację z centrum miasta zapewni sąsiedztwo linii tramwajowych (PST przy ul. Słowiańskiej, linie: 10, 12, 14, 15 i 16 oraz Bonin, linie: 9 i 11). Zakupy czy rozrywkę umożliwiają popularne poznańskie centra handlowe: Galeria Pestka oraz Poznań Plaza, supermarkety czy inne sklepy, jak piekarnie i cukiernie. Dla rodzin udogodnieniem będzie zaplecze edukacyjne – żłobki, przedszkola i szkoły. Również studenci będą mieć w okolicy wyższe uczelnie, do których dotrą w kwadrans. Oprócz tych istotnych na co dzień aspektów życia, nie należy zapominać o rekreacji. Pobliskie lubiane przez poznaniaków parki: Sołacki i Cytadela z pewnością spełnią potrzeby aktywnych mieszkańców.

Jesień targowa z Quadro Development

Firma Quadro Development, inwestor osiedla Piątkowska 103, obecna będzie na jesiennych Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się w dniach 26-27 września w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oprócz Piątkowskiej 103 deweloper zaprezentuje ostatnie już mieszkanie przy Bosej 7, jak również nowość, zlokalizowaną niedaleko Piątkowskiej 103.

 Z myślą o jesieni targowej, biuro sprzedaży przygotowało jako dodatkową zachętę dla klientów, specjalny rabat: 5000 zł na zakup miejsca postojowego w hali garażowej we wszystkich inwestycjach.