Piąty etap Chojny Park gotowy przed czasem

Zakończyła się budowa realizowanego w Łodzi wieloetapowego osiedla Chojny Park.

Autor: Housemarket.pl 07 października 2021 10:48

Atal, ogólnopolski deweloper, wyprzedzając harmonogram zakończył budowę i otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla piątego etapu łódzkiego osiedla Chojny Park.  Miesiąc przed zakładanym terminem rozpocznie się wydawanie kluczy do 96 lokali. Tym samym dobiegła końca budowa całego osiedla Chojny Park, w ramach którego deweloper zrealizował 12 budynków wielorodzinnych i 32 domy szeregowe.

- Wyprzedzając harmonogram prac udało nam się zakończyć budowę dwóch budynków w ramach piątego i zarazem ostatniego etapu łódzkiego osiedla Chojny Park. To wyjątkowy projekt na łódzkiej mapie nieruchomości. Kompleksy budynków wielorodzinnych przeplatają się tu z budynkami jednorodzinnymi w zabudowie szeregowej, dzięki czemu osiedle wyróżnia zróżnicowana architektura i szeroka oferta mieszkań dopasowana do różnych potrzeb mieszkańców  – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Realizowana od 2013 roku inwestycja składa się łącznie 12 wielorodzinnych budynków oraz 32 domów szeregowych, które oferują w sumie 672 mieszkania. Osiedle Chojny Park powstało w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi przy ulicach Sąsiedzkiej i Kurczaki, która zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Zróżnicowana architektura, przemyślany układ urbanistyczny oraz ergonomiczne i funkcjonalne układy lokali sprawiają, że Łodzianie uznali to osiedle za przyjemne miejsce do życia, jak i dostrzegli duży potencjał inwestycyjny nieruchomości. W okolicy inwestycji znajdują się obiekty infrastruktury społecznej oraz szkoły, przedszkola, a także liczne sklepy czy lokale usługowe. Rekreacji sprzyjają pobliskie parki i dostępne w okolicy obiekty sportowe, takie jak siłownia plenerowa i boiska.

Od początku roku ATAL uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla szeregu projektów. Deweloper – poza piątym etapem łódzkiego osiedla Chojny Park – zakończył także budowę dwóch etapów poznańskiej inwestycji Apartamenty Dmowskiego, drugiego i trzeciego etapu warszawskiej inwestycji Nowa Grochowska oraz zlokalizowanego również w stolicy osiedla Apartamenty Ostródzka, IV etapu ATAL Kliny Zacisze oraz dwóch etapów inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 w Krakowie, III etapu łódzkiej inwestycji Apartamenty Drewnowska oraz I etapu inwestycji Nowe Miasto Polesie, kameralnego osiedla ATAL Oporów i pierwszej części osiedla Nowe Miasto Jagodno we Wrocławiu, a także gdyńskiego kompleksu Modern Tower. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych