Piąty etap Promenad Wrocławskich już w sprzedaży

Fundamenty budynków piątego etapu Promenad Wrocławskich dopiero wychodzą z ziemi, ale Vantage Development już uruchomił sprzedaż mieszkań. Na przyszłych mieszkańców czeka 195 lokali o zróżnicowanym metrażu.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2016 16:11

Promenady Wrocławskie to unikatowy w skali kraju projekt. Na 15-hektarowym obszarze zlokalizowanym jedynie trzy kilometry od wrocławskiego Rynku i wzdłuż głównej odnogi Odry, powstaje nowa dzielnica Wrocławia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt Promenad Wrocławskich realizowany jest w rejonie Śródmieścia, pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską. Jest to najatrakcyjniejsza przestrzeń stolicy Dolnego Śląska. Na terenie dzielnicy powstaną wyodrębnione strefy – mieszkaniowo-usługowa i biurowa. Tereny zielone rozlokowane pomiędzy zabudowaniami dzielnicy zapewnią przestrzeń idealną do rekreacji i wypoczynku.

Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością promenady, usytuowanej wzdłuż Odry oraz zrewitalizowanym nabrzeżem i deptakiem z restauracjami i kawiarenkami. Dodatkowym atutem jest zlokalizowana na terenie inwestycji stacja rowerowa Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Szeroki wybór lokali

W szerokiej gamie oferowanych lokali znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń, z balkonami lub przestronnymi tarasami. Dzięki zindywidualizowaniu potrzeb, swoje wymarzone M znalazło już na Promenadach Wrocławskich blisko tysiąc klientów, a kolejni mogą jeszcze wybierać spośród oferty czwartego etapu inwestycji.

Planowany termin zakończenia budowy tego etapu to pierwszy kwartał 2017 roku. Sprzedaż piątego etapu właśnie ruszyła – na przyszłych mieszkańców czeka 195 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. W ofercie dewelopera są jeszcze ostatnie gotowe do odbioru mieszkania drugiego i trzeciego etapu inwestycji.

Na terenie Promenad Wrocłwaskich przewidziano także niemal 5 tys. mkw. powierzchni usługowej na parterach budynków. Na terenie osiedla już dziś działa Fresh Market, restauracja, pizzeria, piekarnia, przedszkole, dentysta i weterynarz.

Całość koncepcji urbanistycznej, na bazie której powstawać będą kolejne kwartały, opracowała międzynarodowa pracownia architektoniczno-urbanistyczna INVI pod kierownictwem Guy’a Perry’ego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych