Pieniądze popłyną do Władysławowa. Wkrótce nowe ekskluzywne apartamenty condo

Kompleks Gwiazda Morza we Władysławowie, w którego skład wchodzą dwa oddane już budynki aparthotelowe, jest rozbudowywany o ekskluzywny hotel condo.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 03 sierpnia 2016 15:13

Resort jest przygotowywany w standardzie czterech gwiazdek, a pokoje hotelowe można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. Inwestorzy postawili na zamożnych klientów i oferują - jako nieliczni na rynku - ofertę Exclusive Serviced Apartments,która ma spełnić oczekiwania grupy klientów zainteresowanych posiadaniem komfortowej nieruchomości nad morzem na własny użytek.

W hotelu wydzielono prywatną strefę apartamentów z pełnym dostępem do serwisu hotelowego. Oferta kierowana jest do najbardziej zamożnych klientów, oczekujących najwyższego poziomu komfortu. Exclusive Serviced Apartments to 13 indywidualnie projektowanych apartamentów na najwyższych kondygnacjach z dużymi, widokowymi tarasami, o powierzchni od 36 do 58 mkw., znajdujących się na kondygnacjach 3 i 4. Właściciel apartamentu będzie mógł korzystać z bogatego zaplecza hotelowego i obsługi na najwyższym poziomie. Ekskluzywny charakter każdego apartamentu zapewni prestiżowa pracownia projektowania wnętrz w oparciu o indywidualne wytyczne klientów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sumie w uruchomionej już ofercie sprzedaży dostępnych jest 100 pokoi o zróżnicowanej aranżacji: 85 pokoi o powierzchni od 22 do 40 mkw., znajdujących się na kondygnacjach od 1 do 4 piętra; 2 apartamenty o powierzchni 56 i 66 mkw., znajdujące się na IV piętrze.

Jak wygląda system w condo w przypadku Gwiazdy Morza? Jak informuje inwestor, okres gwarancji przychodów sięga 15 lat. Właściciel po dokonaniu zakupu przekazuje apartament w dzierżawę operatorowi w zamian za czynsz, który stanowi przychód właściciela z tytułu dzierżawy pokoju hotelowego. Opłaty czynszowe są z góry określone: w pierwszym roku po uruchomieniu hotelu będzie to 5,5 proc. ceny netto zakupionego pokoju. W drugim roku 6 proc., trzecim 6,5, a od czwartego roku do końca 15-letniej umowy dzierżawy czynsz wynosić będzie 7 proc. Operator hotelu zakłada przedłużenie umowy na dalsze lata.

Właściciel pokoju hotelowego może z niego korzystać w ramach pobytów właścicielskich w wymiarze 14 dni rocznie poza sezonem wysokim, z możliwością przedłużenia do 21 dni.

Przeczytaj też: Sobolewski, Skoczke, Korczak - trzech inwestorów, jeden ekskluzywny resort

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych