Pierwsi chętni na Słoneczne Tarasy

Trwa nabór osób chętnych do zamieszkania na osiedlu Słoneczne Tarasy w Szczecinie. Inwestycja będzie realizowana przez TBS Prawobrzeże. Powstanie pomiędzy ul. Ukośną, Sąsiedzką i Wschodnią. Na osiedlu zostanie wybudowanych 280 nowych, tanich mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 21 grudnia 2016 16:44

Do tej pory wstępną deklarację najmu mieszkań złożyło 16 osób. Natomiast kilkadziesiąt innych wyraziło zainteresowanie najmem mieszkań na nowym osiedlu, którego rozpoczęcie budowy zaplanowano na październik 2017 r.

Jak informuje Urząd Miasta Szczecina atutem lokali będzie atrakcyjny czynsz - jedynie 4 proc. wartości odtworzeniowej lokalu. Stawka ta pozwala oszacować, że za jeden metr kwadratowy miesięcznie najemca będzie płacił około 13,68 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Planowane przedsięwzięcie obejmuje wybudowanie 280 mieszkań w 10 budynkach z trzema kondygnacjami mieszkalnymi (każdy po 28 mieszkań), wraz z zagospodarowaniem terenu i uzbrojeniem podziemnym.

W budynkach będą zaprojektowane mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych. W obrębie każdego mieszkania przewidziano pomieszczenie gospodarcze. Przy klatkach schodowych znajdować się będą wózkownie. Bezpośrednio przy budynkach zaprojektowane zostaną ogródki przydomowe, dostępne dla mieszkań położonych na parterze.

TBS Prawobrzeże podsiada projekt budowlany osiedla oraz aktualne pozwolenia na budowę. Inwestor szacuje, że koszt realizacji inwestycji wyniesie 57 mln 737 tys. zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych