Pierwsi mieszkańcy w Botanice

Pierwsi mieszkańcy otrzymali klucze do mieszkań pierwszego etapu Botaniki – osiedla, które powstaje w gdańskiej Osowej, przy ulicy Izydy. Do wykonania pozostało już tylko zagospodarowanie terenu przed budynkiem oraz uporządkowanie ogrodów. Wszystko będzie gotowe do końca kwietnia br.

Autor: HouseMarket.pl 27 marca 2017 15:52

Jak informuje deweloper – Pomorskie Domy, w drugim budynku Botaniki gotowa jest spora część elewacji, a w środku trwają intensywne prace związane z przygotowaniem instalacji elektrycznych. Planowany termin przekazania mieszkań w tym budynku to 31 października br. Właśnie wtedy dwuetapowy projekt pod nazwą Botanika zostanie ostatecznie zamknięty.

Botanika to inwestycja o bardzo kameralnym charakterze. Widać to choćby po samej lokalizacji - inwestycja powstaje w sercu dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego parku miejskiego. Architekci zadbali o to, by elewacja budynku zwracała uwagę. Bryła budynku to połączenie prostej, funkcjonalnej konstrukcji z wyraźnymi, charakterystycznymi drewnianymi zdobieniami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Części wspólne przygotowano w oparciu o najwyższej klasy materiały budowlane. Wszystko zostało bardzo starannie zaplanowane i skomponowane, począwszy od kafli w częściach wspólnych, przez kolor i gatunek farb, aż po okleiny na drzwi wejściowe czy barierki na schodach w klatkach schodowych.

Do wszystkich mieszkań parterowych przypisane zostały ogrody. Z kolei każdy z apartamentów na ostatniej kondygnacji posiada dwa słoneczne tarasy o łącznej powierzchni ponad 40 mkw. Nie brakuje też ustawnych mieszkań na niższych kondygnacjach, a każde z nich wyposażone w duży balkon.

Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano w budynkach funkcjonalne komórki lokatorskie, a na zewnątrz miejsca postojowe, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych