Pierwsza inwestycja TK Development w sektorze mieszkań na wynajem

W sześciopiętrowym obiekcie przy ul. Szczęśliwickiej w Warszawie TK Development wybuduje 39 mieszkań w formacie butikowym o powierzchni od 26 do 70 mkw. z częścią usługową zlokalizowaną w parterze budynku. Realizacja inwestycji przewiduje również parking podziemny.

Autor: HouseMarket.pl 11 stycznia 2017 10:19

- Lokalizacja inwestycji w dzielnicy Ochota, która z uwagi na już istniejące udogodnienia, jak rozbudowana komunikacja miejska, bliskość budynków szkolnictwa i obiektów handlowych oraz obecne i planowane tereny rekreacyjne, będzie niewątpliwie atrakcyjna dla przyszłych najemców - mówi Zygmunt Chyla, prezes zarządu TK Development w Polsce.

Inwestorem budynku jest spółka, której właścicielem jest duński fundusz wyspecjalizowany w mieszkaniach na wynajem, Core Properties z Kopenhagi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Inwestycja na warszawskiej Ochocie to trzecia inwestycja mieszkaniowa TK Development w Polsce, aczkolwiek pierwsza, w której założeniem naszego klienta jest wynajem długoterminowy – dodaje Z. Chyla.

Najnowsza inwestycja mieszkaniowa TK Development na warszawskiej Ochocie zostanie zrealizowana w ciągu około 18 miesięcy. Przekazanie placu budowy generalnemu wykonawcy - firmie MK-Bud nastąpiło 9 stycznia 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych