Pierwsze mury na placu budowy III etapu Osiedla Przy Jeziorach

Trwają kolejne prace związane z budową poznańskiej inwestycji Osiedle Przy Jeziorach. Aktualnie realizowane są aż dwa etapy, a w jednym z nich nadal można nabywać domy.

Autor: housemarket.pl 31 sierpnia 2021 12:59

Inwestycja powstaje przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, blisko Jeziora Strzeszyńskiego. Osiedle oferowane przez dewelopera More Place składa się z domów w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni ponad 100 mkw., z dużymi ogrodami (największa działka, na której stoi lokali bliźniaczy, ma ponad 1000 mkw.).

Inwestycja regularnie się powiększa. W I etapie powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Wszystkie zostały przekazane nabywcom. Natomiast II etap obejmuje 8 budynków - 16 lokali. Część z domów trafiła w ręce klientów, a część jest realizowana. W czterech lokalach wykonywane są ostatnie prace murarskie i zostanie zamontowany dach. W dwóch lokalach bliźniaczych została zamontowana stolarka okienna i pokrycie dachowe, a także wykonane elewacje, a w dwóch kolejnych trwa docieplanie ścian.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jednocześnie budowlańcy realizują etap III.

- Stawiamy pierwsze mury w dwóch lokalach, co oznacza, że można zobaczyć kształt pomieszczeń na parterze. Przed nami kolejne prace murarskie. Na trzecią część osiedla będzie składać się 28 lokali w zabudowie bliźniaczej, każdy położony na działce, 446 - 507 mkw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 mkw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy - informuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Warto podkreślić, że Osiedle Przy Jeziorach jest jedyną inwestycją, w ramach której powstają nowe domy w tym miejscu. Z ulicy Golęczewskiej, prostopadłej do Złotnickiej, w kilka chwil dotrzemy zarówno nad Jezioro Kierskie, jak i Strzeszynek. Taka lokalizacja pozwala na obcowanie z przyrodą każdego dnia roku – zarówno we własnym, dużym ogrodzie, jak i poza osiedlem, nad jednym z jezior.

CZYTAJ TEŻ: OSIEDLE PRZY JEZIORACH - POWSTAJA KOLEJNE DOMY 

Dla osób, które zdecydowały się wybrać Osiedle Przy Jeziorach i dewelopera More Place, ważny jest również projektowana przestrzeń każdego domu.

- Klasyczny, komfortowy dwupoziomowy dom i ponad 100 mkw. powierzchni to propozycja, która ma swoich odbiorców. Na parterze znajdą się: salon z kuchnią, pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Z kolei na piętrze nasz dział projektowy zaplanował dwie sypialnie, łazienkę i pomieszczenia gospodarcze. Na każdym z poziomów będzie komfortowa łazienka – opisuje Tomasz Pietrzyński.

Preferencje mieszkaniowe poznaniaków znacząco się zmieniły.

- Klienci poszukują dziś więcej przestrzeni, zarówno w ramach lokalu mieszkalnego, jak i w jego obrębie. Mamy nadzieję, że nasza propozycja odpowiada na takie zapotrzebowanie. Duży ogród oraz otoczenie przyrody stanowią wielką wartość o każdej porze roku, pozwalając na prawdziwy wypoczynek mieszkańców naszego osiedla – podsumowuje Tomasz Pietrzyński. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych