Pierwszy budynek na osiedlu Alpha Park już gotowy

Deweloper RED Real Estate Development otrzymał zgodę na użytkowanie pierwszego budynku osiedla Alpha Park w warszawskim Ursusie. Nowy obiekt ma 90 mieszkań. Kolejny etap już w budowie.

Autor: HouseMarket.pl 20 września 2016 14:50

Ukończony obiekt to ósmy budynek RED Real Estate Development w warszawskim Ursusie. Wcześniej deweloper wybudował tutaj trzy etapy osiedla Alpha, na które złożyło się siedem budynków z 449 mieszkaniami. Powstające osiedle Alpha Park zaplanowano na trzy etapy.

Ekologiczne osiedle

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W zakończonym właśnie pierwszym etapie powstało 90 mieszkań o powierzchni od 31 do 65 mkw. Do lokali przynależą balkony od 9 do 13 mkw. lub tarasy o powierzchni do 46 mkw. Budynek został wybudowany z zastosowaniem najnowszych technik stosowanych w budownictwie. Wyróżnikiem pierwszego etapu osiedla Alpha Park są rozwiązania ekologiczne – zbiorniki na wodę deszczową, panele fotowoltaiczne, wentylację hybrydową, oświetlenie LED.

Zdaniem Teresy Witkowskiej, dyrektora sprzedaży osiedla Alpha Park, osoby poszukujące mieszkania bardzo pozytywnie reagują na takie udogodnienia. – Dzisiejszy klient patrzy w przyszłość, chce zadbać nie tylko o siebie, ale również o otoczenie. Dlatego na osiedlu Alpha Park stawiamy na nowoczesne i ekologiczne technologie, które ułatwią życie i zmniejszą rachunki. To bardzo interesujący dodatek, który przekonuje do inwestycji – dodaje.

Nowy rozdział osiedla Alpha Park

Zdecydowana większość mieszkań w budynku A znalazła już właścicieli. Wciąż można kupić trzy lokale w najpopularniejszych metrażach (około 52 mkw.) w promocyjnej cenie 6300 zł/mkw. – To idealna opcja dla osób, którym zależy na czasie i chcą jak najszybciej wprowadzić się do własnych czterech kątów – mówi Teresa Witkowska.

Oddanie do użytku budynku A nie oznacza końca prac nad osiedlem Alpha Park. – Rozpoczęliśmy budowę i sprzedaż drugiego etapu osiedla. Znajdzie się w nim 87 mieszkań o powierzchni od 32 do 80 mkw. – dodaje Teresa Witkowska. – Nowością będą łazienki z oknami. Takie projekty należą dzisiaj do rzadkości, dlatego postanowiliśmy przełamać ten schemat.

Po raz kolejny RED Real Estate Development oferuje możliwość wyboru – mieszkania w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba rozwiązania łączy wysoki Standard RED Plus. Wykończone mieszkanie jest gotowe do zamieszkania – ma armaturę, pomalowane ściany i położone podłogi.

Architektura Osiedla Alpha Park

Kompleksowe osiedle w warszawskim Ursusie. Charakteryzuje się przemyślaną architekturą zewnętrzna i jednolitym stylem zabudowy. Budowa osiedla Alpha rozpoczęła się w 2007 roku. Dotychczas zrealizowano trzy etapy – w sumie 450 mieszkań.

W czerwcu 2014 roku rozpoczęła się budowa kolejnego etapu – osiedla Alpha Park. W trzech budynkach powstaje 270 mieszkań, pierwsze z nich zostały oddane do użytku w drugim kwartale 2016 roku. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i chronione. Do dyspozycji jest podziemny parking oraz wspólne patia.

W kwietniu 2016 roku rozpoczęła się realizacja drugiego etapu osiedla Alpha Park. W nowej części znajdzie się 87 mieszkań. Klienci mogą wybierać w lokalach od jednopokojowych do czteropokojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych