Pierwszy etap Oazy Wilanów z pozwoleniem na użytkowanie

Pierwszy etap warszawskiej inwestycji Oaza Wilanów uzyskał właśnie pozwolenie na użytkowanie. W ramach tej fazy osiedla do klientów trafi 91 mieszkań o powierzchni od 38,97 do 106,67 mkw. zlokalizowanych w dwóch czteropiętrowych budynkach.

Autor: HouseMarket.pl 27 września 2016 16:02

Kompleks mieszkaniowy powstaje u zbiegu al. Rzeczypospolitej oraz al. Wilanowskiej, z wygodnym wyjazdem w kierunku Śródmieścia i poza miasto. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim wynoszą od 6 800 do 7 500 złotych brutto za mkw.

W I etapie projektu Oaza Wilanów powstały także 152 miejsca parkingowe oraz 6 lokali usługowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Obecnie w sprzedaży znajduje się tylko 58 z 478 łącznej liczby lokali. Natomiast w pierwszym etapie, który właśnie uzyskał pozwolenie na użytkowanie, zostało ostatnie wolne mieszkanie – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal.

Nowoczesne budynki Oazy Wilanów wyróżniają zastosowane wysokiej jakości materiały elewacyjne oraz stonowana kolorystyka. Do wykończenia posłużyła płytka ceramiczna, która przełamuje i podkreśla drewniane elementy. Znajdują się one na trzecim i czwartym piętrze, na którym apartamenty posiadają przestronne tarasy. Dach został utrzymany w ciemnych barwach. Balustrady balkonowe są przygotowane ze szkła bezpiecznego i konstrukcji stalowej malowanej proszkowo. Elewacje budynku wewnątrz osiedla tworzą eleganckie płaszczyzny ścian z loggiami.

Osiedle docelowo zaoferuje mieszkańcom wiele możliwości spędzenia czasu wolnego. Na terenie Oazy Wilanów będzie można skorzystać z boisk do gry: w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę oraz z tras biegowych. Natomiast dla rodzin z dziećmi przeznaczony zostanie plac zabaw. Strefę rekreacyjno-sportową uzupełnią kameralne jeziorko oraz bogato zaaranżowane tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Docelowo w trzech etapach inwestycji powstanie osiem budynków, w których znajdzie się łącznie 458 mieszkań i 20 lokali usługowych.

Za projekt Oazy Wilanów odpowiada firma HRA Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych