Pierwszy etap osiedla Bluszczowe Wille z pozwoleniem na użytkowanie

FB Antczak zakończyła realizację I etapu osiedla Bluszczowe Wille. W ramach inwestycji powstało 20 budynków w zabudowie bliźniaczej z 40 lokalami mieszkalnymi. II etap osiedla zostanie oddany do użytkowania w pierwszej połowie 2022 roku.

Autor: Housemarket.pl 18 listopada 2021 08:36

  • Bluszczowe Wille powstały na warszawskiej Białołęce u zbiegu ulic Zdziarskiej i Kroczewskiej.
  • W pierwszym etapie zrealizowano 40 lokali mieszkalnych o powierzchniach: 137 m kw., 145 m kw., 153 m kw. oraz 164 m kw.
  • Każdy lokal składa się z parteru, piętra i poddasza, a także przestronnego ogrodu o powierzchni od 150 do 370 m kw.
  • W ramach drugiego etapu, który zakończy się w pierwszej połowie 2022 roku, powstanie dodatkowych 36 lokali.

 Modernistyczne bryły budynków, wzorowane na willi hiszpańskiej, zaprojektowano z myślą o funkcjonalnym wykorzystaniu przestrzeni. Ich wyróżnikiem są obszerne tarasy wykończone szklaną balustradą, podkreślającą elegancki charakter domów. Duże przeszklenia gwarantują jasne wnętrza i możliwość obcowania z naturą. Przestronne ogrody pozwolą mieszkańcom na stworzenie przyjaznej przestrzeni do zabawy i odpoczynku.

 – Osiedle Bluszczowe Wille zaplanowaliśmy z myślą o rodzinach z dziećmi, a także osobach, które ceniąc sobie bliskość stolicy, chcą mieszkać w miejscu zielonym i otoczonym przyrodą. Cieszę się, że mogliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji osiedli jednorodzinnych, wielokrotnie nagradzanych za spójność, jakość wykonania oraz dbałość o tereny wspólne. Nasza flagowa inwestycja Panorama Park koło Kalisza zdobyła w 2017 roku wyróżnienie Budowa Roku. Popularność osiedla Bluszczowe Wille wśród klientów pokazuje, jak ważne jest połączenie dobrej lokalizacji z doskonałą architekturą i profesjonalnym wykonawstwem – przekonuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle jest zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy – z bezpośrednim dostępem do rezerwatu przyrody Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi. Kompleks okolicznych lasów liczy prawie 200 ha i ciągnie się aż do Jeziora Zegrzyńskiego. Wjazd na osiedle znajduje się bezpośrednio przy ścianie lasu, co daje poczucie bliskości natury, a jednocześnie gwarantuje, że w sąsiedztwie nie powstanie żadna zabudowa wielorodzinna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych