Pierwszy etap Osiedla Lawendowego zakończony

Firma SGI zakończyła budowę pierwszego etapu Osiedla Lawendowego przy ul. Zamorskiej w Łodzi. Lokatorzy będą się wprowadzali już w marcu.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2017 12:47

Docelowo znajdzie się tam sześć budynków. Oddana właśnie pierwsza część osiedla składa się z trzech niskich, dwupiętrowych budynków. W tej fazie budowy przygotowano do użytku 95 lokali mieszkalnych, w cenie od 4,3 tys. zł/mkw. Do dyspozycji lokatorów przeznaczone są zewnętrzne i podziemne miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci.

W marcu do nowych mieszkań Osiedla Lawendowego wprowadzą się pierwsi lokatorzy. Mają w okolicy wszystko, co potrzebne: szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze a nawet cukiernie. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej oraz bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych, dojazd do centrum miasta zajmuje kilkanaście minut. Kolejnym atutem jest bliskość dwóch parków: Parku Siedliska oraz Parku J. Słowackiego, do których łatwo i szybko dojechać można rowerem. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper - firma SGI - przygotowuje do realizacji kolejną fazę budowy Lawendowego – nawiązując do części pierwszej utrzymana będzie w niskiej zabudowie. Inwestycja ma tam zawierać około 130 mieszkań, o powierzchni od 30 do 91 metrów kwadratowych, w cenie od 4,3 tys. zł/mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych