Pierwszy etap Osiedla Mickiewicza wyprzedany

Wszystkie mieszkania z pierwszego etapu warszawskiego Osiedla Mickiewicza znalazły już swoich właścicieli. Tym samym Skanska Residential Development Poland zakończyła sprzedaż swojego drugiego projektu w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 05 stycznia 2017 13:21

Wyjątkowa lokalizacja, na pograniczu Bielan i Żoliborza, to znaczący, ale nie jedyny atut tego kompleksu mieszkaniowego. Osiedle Mickiewicza jest certyfikowane ekologicznie, a to niesie szereg korzyści. Ta warszawska inwestycja Skanska Residential Development Poland przypomina tradycyjne osiedle tylko na pierwszy rzut oka. W ramach pierwszego etapu Osiedla Mickiewicza, który został zakończony w ostatnim kwartale 2016 r., do użytku oddany został kameralny, sześciokondygnacyjny budynek ze 105 mieszkaniami o powierzchni od 28 do 116 mkw.

Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić lokatorom jak największe poczucie komfortu, a to za pomocą takich udogodnień jak m.in. panoramczne okna, zwiększające dopływ światła naturalnego do pomieszczenia, czy przewidziana w każdym mieszkaniu przestrzeń typu home office, umożliwiająca pracę z miejsca zamieszkania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle z certyfikatem BREEAM to sygnał dla lokatorów, że zdecydowali się zamieszkać w miejscu, które w minimalnym stopniu ingeruje w środowisko naturalne. Dzięki takim rozwiązaniom jak np. oświetlenie typu LED, czujniki ruchu i zmierzchu w częściach wspólnych, centralny system zmiękczający wodę, czy stacja naprawy i mycia rowerów, wykorzystująca wodę opadową, mieszkańcy Osiedla Mickiewicza mają szansę nie tylko na oszczędności w budżecie domowym, ale i życie przyjazne środowisku. Dla osób zmagających się z alergiami, ważną informacją jest, że przy budowie kompleksu użyto wyłącznie nietoksycznych i certyfikowanych materiałów budowlanych.

 Docelowo na Osiedlu Mickiewicza dostępnych będzie 497 mieszkań. Kolejne budynki powstające w ramach inwestycji mieszczącej się przy ul. Rudzkiej w Warszawie, także zostaną poddane certyfikacji środowiskowej w systemie BREEAM.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych